15 WRZEŚNIA 2024 r.

1. Dziś XXIVNiedziela Zwykła. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych na Mszy o godz. 11.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, adorację i błogosławieństwo indywidualne o godz. 18.00.

2. Zbiórka dla Służby Liturgicznej w poniedziałek 16 września o godz. 19.00. Zapraszamy kandydatów na ministrantów i lektorów.

3. W środę 18.09 święto św. Stanisława Kostki. Modlimy się za dzieci i młodzież.

4. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w Odpust Parafialny.

5. Zgłoszenia i zapisy dzieci do I Komunii św. odbywają się w zakrystii. Pierwsze spotkanie 22 września na Mszy św. o godz. 11.30. Zgłoszenia do Bierzmowania dla młodzieży klas VII i VIII oraz osób pragnących przyjąć ten sakrment także w zakrystii. Pierwsze spotkanie 29 września na Mszy św. o godz. 16.00 wraz z rodzicami.

6.  Zapowiedzi przedślubne: Szymon Kowalski zam. w Rodakach i Klaudia Grojec zam. w  naszej parafii zap. 1; Damian Pietrzyk zam. w Sławkowie i Angelika Stochel zam. w naszej parafii zap. 1.

7.Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Makowa o posprzątanie świątyni oraz otoczenia.

8. W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy prace przy fundamentach kościoła, dlatego też teren ten jest ogrodzony w celach bezpieczeństwa.

9. Parafia za miesiąc sierpień zapłaciła za wywóz śmieci z cmentarza 2570 złotych.

10. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!