29 WRZEŚNIA 2024 r.

1. Dziś XXVINiedziela Zwykła. Dla kandydatów zgłoszonych do bierzmowania spotkanie wraz z rodzicami na Mszy św. o godz. 16.00.W tym dniu wspominamy również świętych Archaniołów: Michała Gabriela i Rafała. Imieniny obchodzi nasz wikariusz ks. Michał. Życzymy mu zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dużo siłw posłudze kapłańskiej w naszej parafii.

2.Dziś zbiórka przed kościołem do puszki dla ofiar powodzi.

3. Zbiórka dla Służby Liturgicznej w czwartek 3 października o godz. 19.00 (zamiast 30 września). Zapraszamy kandydatów na ministrantów i lektorów.

4.  Zapowiedzi przedślubne: Szymon Kowalski zam. w Rodakach i Klaudia Grojec zam. w  naszej parafii zap. 3; Damian Pietrzyk zam. w Sławkowie i Angelika Stochel zam. w naszej parafii zap. 3.

5. Serdecznie dziękujemy 5 druhom OSP TRZEBIENICE za prace przy starej plebanii.

6.W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00 na nabożeństwa różańcowe. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 16.00.Zachęcamy do przynoszenia wykonanych przez siebie różańców i zawieszania na ramie. Szczegóły konkursu na plakacie.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00 oraz w trakcie nabożeństwa. Wyjazd do chorych od godz. 09.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii. W pierwszy piątek i pierwszą sobotę litania podczas nabożeństw różańcowych.

8. Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Trzebienic o posprzątanie świątyni oraz otoczenia.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!