INTENCJE 10 – 17 GRUDZIEŃ

INTENCJE     10 - 17   GRUDZIEŃ

NIEDZIELA  10  grudzień

Godz. 6.30ZA PARAFIAN

Godz. 8.00 + Marię Galczak Helenę Władysława Baran.

Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Wiktorii i Stanisława Bałazych, Jana i Anny Żabów, Józefa Czajki, Marianny i Franciszka Zbertków, Stanisławy Nasiek, Heleny i Piotra Madejów, Henryki Koniecznej (2r. śm), Michała Koniecznego, Kazimierza Mazeli, Stanisławy, Marianny, Mariana i Juliana Rutkowskich, Bronisławy, Stefana, Mariana, Anieli, Józefa Muchów, Marii i Józefa Kalistów, Sabiny, Stanisława Filusów, Marii, Stanisława Kwapińskich, Marianny i Mieczysława Schabów, Marianny, Józefa i Zdzisława Bańbułów, + Janinę Alfreda Bielachów, Mariannę Duda Jana Pawlika. Janinę Bielach, Stanisławę Franciszka Marię i Mariana Bielachów. + Ks. bpa Tadeusza Szwagrzyka w 25 r. śm. I jego rodziców Piotra i Annę, oraz Mariana Szwagrzyka. + Apolonię Głuszek w 20 r. śm. Władysława Karcza w 25 r. śm. i zm. z rodz. Błautów Głuszków i Rolków. + Wiesława Bielacha Krystynę Garus i zm. z rodziny Garusów Bałazych Bielachów. + Mariannę Kowalczyk – od rodziny Gajdów. + Helenę Ostrowską w 13 r. śm. + Jana Kokoszkę w 1 r. śm. + Romany Weroniki Władysława Jana Lucjana Rajsy, Marii Celiny Józefa Teresy Ligenzów, Elżbiety Józefa Nędzów, Ludwiki Andrzeja Jana Kowalczyków, Annę Reginę Zofię Mentel Janinę Mazurkiewicz, Andrzeja Stanisława Delę, Eugeniusza Jana Barczyków, Stanisława Madej, + Józefa Rokitę.

Godz. 11.30 + Jana Pateja, Stanisława i Heleny Patejów, Józefa i Anny Wójcików, Bronisławy i Stanisława Muchów

Godz. 15.00 + Leokadii Ptasińskiej (r. śm), Kazimierza i Antoniego Ptasińskich, Jana Wójcika

PONIEDZIAŁEK 11 grudzień

Godz. 7.00 + Grzegorz Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz. 7.30 + Stanisława Żelaznego od swata Kowala z Budzynia.

Godz. 16.00 + Czesławę Rusek od szwagra Jana Ruska  z żoną  z Miechowa.

Godz. 16.30 + W 4 r. ur. Zuzi o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

WTOREK 12 grudzień

Godz. 7.00 + Benedykta Cieślińskiego od siostry Elżbiety z rodz.

Godz. 7.30 + Mieczysława Błaut od Zbyszka i Lucynę Dybich z Biczkowic.

Godz. 16.00 + Stanisława Smok od rodz. Rosów.

Godz. 16.30 + Jadwigę Józefa Augustyna Sewerynów Annę Stanisława Wolnych. Bogumiłę Dudek.

ŚRODA  13 grudzień

Godz. 7.00 + Henrykę Makowską od Henryka Makowskiego.

Godz. 16.00 + Władysławę Jędrzejczyk od rodz. Pietrzyków i Majów.

Godz. 16.30 + Mieczysława Błaut od siostry Ireny.

CZWARTEK  14 grudzień

Godz. 7.00 + Olę Bomba od Jacka i Ani Rozlachów ze Złożeńca.

Godz. 16.00 + Stanisława Żelaznego Od rodz. Serwatków i Szychów ze Śladowa.

Godz. 17.00 + Marka Molendę w 4 r. śm. Teodora w 8 r. śm. i Ignacego Murowanych.

PIĄTEK  15  grudzień

Godz. 7.00 + Stanisława Sokół od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Helenę Błaut od Danuty i Józefa Wróbla z rodz.

Godz. 16.30 + Henrykę Makowską od chrześniaczek Marii Stefańskiej i Krystyny Gorgoń.

SOBOTA  16  grudzień

Godz. 7.00 + Stanisława Żelaznego od rodz. Mamiak.

Godz. 16.00 + Wandę Zioło w 5 r. śm. i Stefana Zioło.

NIEDZIELA  17  grudzień  REKOLEKCJE ADWENTOWE

Godz. 6.30 – ZA PARAFIAN

Godz. 8.00 + Jana Żaka od Koła Różańcowego z Wymysłowa.

Godz. 9.45 + Anetę Małgorzatę Papaj, Magdalenę Blaut, Zdzisława Papaja, Mariannę Węglarz, Cecylię Habryn, Stefana Blauta.

Godz. 11.30 + Jana Lewandowskiego w 12 r. śm.

Godz. 15.00 + Zygmunta Grochowskiego, Natalii Kazimierza Kałwów, Franciszki Jana Franciszki Karola Kałwów, Katarzyny Jana Grochowskich.

2 komentarze