OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

2 Niedziela Adwentu

1) W liturgii Kościoła będziemy obchodzić wspomnienie:

– środa wspomnienie św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy.

– czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża, Prezbitera i Doktora Kościoła.

2)  Dziś z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony w Kościele w Polsce i na placówkach polonijnych już po raz osiemnasty –  dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie jest szczególnym dniem i wydarzeniem dla wielu Polaków. Jedni są rodzinnie czy historycznie związani z tamtymi terenami, inni solidaryzują się z tymi, którym przyszło żyć i tworzyć wspólnotę Kościoła katolickiego na Wschodzie.

3)  Można zakupić w zakrystii świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
mała świeca 6,00 – PLN
duża świeca 15,00 PLN  

4) Za tydzień rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Już dziś prosimy, aby skorzystać z możliwości spowiedzi, która będzie 18 grudnia – poniedziałek. Będą kapłani z  naszego dekanatu.

5) W tym tygodniu zostało założone nowe ogrzewanie do świątyni / kurtyny grzewcze/  koszt instalacji – 20000 zł, ofiary zbierane w czasie rekolekcji będą przeznaczone na pokrycie kosztów.

6) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką.

7) Sprawy budowlane: zakończyliśmy prace przy dachu nad zakrystią i skarbczykiem. W tym tygodniu planujemy zakończyć prace na cmentarzu na cmentarzu. Posiadamy stronę internetową

36 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 32224 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2017/12/10/ogloszenia-parafialne/ […]

  2. Buy Penis Envy Magic Mushrooms

    Psychedelics Magic Shop has the best selection of magic mushroom varieties to suit your every need. From beginner doses to advanced users, we have everything you need for a mind-altering experience. Whether new in this world or just looking at higher l…

  3. Buy Adderall Online Without Prescription

    Receive an ADHD Diagnosis & Prescription Online from Licensed Experts. Everyone Deserves Help. We’ve Made ADHD Prescription Management Affordable & Accessible. Confidential· No Appointment Needed· Accepted by Schools· Certified results In…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.