OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

3 Niedziela Adwentu

1) Dzisiaj 3 Niedziela Adwentu zwaną Niedzielą „ Gaudete”. Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

2)  Dziś rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Nauki rekolekcyjne prowadzi ks. Tomasz Zmarzły. Już dziś prosimy, aby skorzystać z możliwości spowiedzi, która będzie 18 grudnia – poniedziałek. Będą kapłani z  naszego dekanatu. Chorych możemy zgłaszać w zakrystii. Odwiedziny chorych poniedziałek od godz. 14.00.

3)  Można zakupić w zakrystii świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
mała świeca 6,00 – PLN
duża świeca 15,00 PLN

4) Można nabyć w zakrystii Kalendarze Rolnicze w cenie 26 zł.

5) Ofiary zbierane w czasie rekolekcji będą przeznaczone na pokrycie kosztów  nowego ogrzewania do świątyni / kurtyny grzewcze/

6) Podziękowanie za uporządkowanie placu przy cmentarzu panu Grzegorzowi Bryle, oraz podziękowanie za przewóz darów do domu emerytów Andrzejowi Józkowiczowi, Czesławowi Misiek i Jackowi Nowakowi.

7) W czasie rekolekcji poniedziałek i wtorek będzie wystawiony kosz na produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących.

8) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką.

9) Sprawy budowlane: W tym tygodniu planujemy zakończyć prace na cmentarzu.