INTENCJE 25 – 31 GRUDZIEŃ

INTENCJE  25- 31   GRUDZIEŃ

 

 

PONIEDZIAŁEK  25  grudzień 

Godz. 12.00 – ZA PARAFIAN PASTERKA

Godz. 8.00 + Mariusza Kurzei w 20 r. śm.

Godz. 9.45 + Stanisława Sokół i jego żony Jadwigi od rodziny Mazurów z Jeżówki.

Godz. 11.30 + Kazimierza Nowaka w 18 r. śm., Basię Nowak, Mariannę Franciszka Nowaków int. od Jacka z żoną.

Godz. 15.00 + Aleksandra Heriana (9 r. śm), Zygmunta, Józefy i Jana Herianów, Józefy, Antoniego i Władysława Mentlów, Stanisławy i Henryka Nowaków, Bolesława Szlachty, Józefa Żaby, Jana i Anny Pałków, Jana Żaka, Jana Nowaka zmarłych z rodzin Mentlów i Herianów, wszystkich w czyśćcu cierpiących.

 

WTOREK 26 grudzień       

Godz. 8.00 + Mariana Szwagrzyka (r. śm) Mariannę Jana Kowalczyków.

Godz. 9.45 – W 80 r. ur. Marii Haba w podziękowaniu za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże int. od wnuków i prawnuków.

Godz. 11.30 + Jacka Żaby, zmarłych z rodzin Dziedziców i Żabów

Godz. 15.00 + Jana Grzebilichowskiego (7 r. śm), Leokadii i Ireneusza Grzebilichowskich

 

ŚRODA  27 grudzień

Godz. 7.00 + Honoratę Dudek od chrześnicy Zenony z rodziną.

Godz. 16.00 + Władysława Kołodzieja (r. śm)

Godz. 16.30 + Bronisława, Anny Zioło, Mariana i Teodory Adamczyków, Maksymiliana Turka i Janiny Sośnickiej

 

CZWARTEK  28 grudzień

Godz. 7.00 + Helenę Mordziołek int. od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Krzysztofa Koniecznego (26 r. śm), Zdzisława Migasa (12 r. śm).

Godz. 16.30 + Jana Żaka od sąsiadów.

 

PIĄTEK  29  grudzień

Godz. 7.00 + Zygmunta Mazura od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Eugeniusza Tadeusza i Henryki Koniecznych, Jana Stanisławę Stochel.

Godz. 16.30 + Stanisława Żelaznego od siostry Marii z córką Martą.

 

SOBOTA  30  grudzień

Godz. 7.00 + Leszka Pepera od ucz. pog.

Godz. 7.00 + Macieja Krzysztoforskiego od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Elżbietę Józefa Nędzów, Romany Ligęza.

 

NIEDZIELA  31  grudzień

Godz. 8.00 + Kazimierza Fujary, Anieli  i Henryka Kałwów, Franciszka i Marii Fujarów.

Godz. 9.45 + Eugeniusza Janus od żony Marii.

Godz. 11.30 + Tadeusza Stasiek, Sławomira Mazur, Zdzisława Mentel, Grzegorza Stasiek.

Godz. 15.00 – ZA PARAFIAN

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.