OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 

24 grudnia 2017r.

 

IV Niedziela Adwentu

1) W liturgii Kościoła obchodzimy:

– poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego; Msze w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 9:45, 11:30 i 15:00.

– wtorek Święto Św. Szczepana; to drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze w naszym kościele będą odprawione o godz. 8:00, 9:45, 11:30, 15:00. Taca, tego dnia będzie zbierana na uczelnie katolickie i pomoc studiującym na nich.

–  środa Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Tego dnia na Mszach w tradycji Kościoła poświęcamy wino, które można następnie degustować.

–   czwartek Święto Św. Młodzianków. Męczenników.

– niedziela Msza o godz. 15:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok.

2) Serdecznie zapraszamy dziś szacownych gości oraz drogich parafian na Mszę o północy zwaną Pasterką. Taca, która będzie zbierana podczas Mszy jest przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia.

3) Bardzo dziękuj  ks. Mariuszowi i  wszystkim, którzy pomogli nam przy oprawianiu i dekorowaniu choinek i szopki. Niech Boże Dziecię, każdemu z hojnością odpłaca za każdy trud i dar pomocy.

5) Przypominamy, że z racji świąt kancelaria parafialna w poniedziałek i wtorek nieczynna.

6) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką dziś Niedziela w cenie 10 zł. Gość Niedzielny 8 zł.

7) Zapowiedzi przedślubne; następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński – Dawid Gwiazda zam. w naszej parafii i Irena Szczepańska zam. W Krakowie parafia MB Nieustającej Pomocy – zapowiedź 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

29 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 91899 more Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2017/12/24/ogloszenia-2/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you will find 13925 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2017/12/24/ogloszenia-2/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.