Intencje

INTENCJE   31  GRUDZIEŃ – 7 STYCZEŃ

 

NIEDZIELA  31  grudzień

Godz. 8.00 + Kazimierza Fujary, Anieli  i Henryka Kałwów, Franciszka i Marii Fujarów.

Godz. 9.45 + Eugeniusza Janus od żony Marii.

Godz. 11.30 + Tadeusza Stasiek, Sławomira Mazur, Zdzisława Mentel, Grzegorza Stasiek.

Godz. 15.00 – ZA PARAFIAN / DZIĘKCZYNNA NA ZAKOŃCZENIE ROKU/

PONIEDZIAŁEK  1 styczeń 

Godz. 8.00 + Leokadię Annę Stanisława Rosów, Janinę Rosół, Józefa Soska zm. z rodz. Rosów Sosków.

Godz. 9.45 + Genowefę Wróbel w 2 r. śm. Krzysztofa Wróbel, Wandę Stanisława Mazur.

Godz. 11.30 – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Mieczysława Błauta.

WTOREK 2 styczeń 

Godz. 7.00 + Stanisława Smok od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Janinę Kałwa od wnuka Konrada z rodz.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 1

Godz. 16.30 + Eugeniusza Janusa – od brata Bolesława.

ŚRODA  3 styczeń

Godz. 7.00 + Mariannę Mentel od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Stanisława Maja – od Marii i Jacka Bobek z Krasnych Rasocic.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 2

Godz. 16.30 + Macieja Krzysztoforskiego – od Witolda Filus z mamą i rodziną.

CZWARTEK  4 styczeń

Godz. 7.00 +  Bogusława Włodarskiego od ucz. pog.

Godz. 16.00 + Izydora Wiktorię Kwapińskich, Pawła Katarzynę Sewerynów i zm. z tych rodzin.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 3

Godz. 16.30 + Stanisława Smok – od Wiesławy Gut z rodz. ze Szczakowej.

PIĄTEK  5 styczeń

Godz. 7.00 + Stanisława Kiwior od ucz. pog.

Godz. 16.00 – W intencji wszystkich członkiń Koła Żywego Różańca z Wymysłowa i za zmarłe członkinie.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 4

Godz. 16.30 + Krystynę Skubis od ucz. pog.

SOBOTA   6 styczeń

Godz. 8.00 + Jana Kowalczyka w rocz. śm. Mariannę Kowalczyk, Mariana Szwagrzyka

Godz. 8.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 5

Godz. 9.45 + Leszka Pepera od sąsiadów Dela i Gajda.

Godz. 11.30  – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Janinę Edwarda Gałków.

Godz. 16.00 + Msza św. Podlesice I /opłatek/

 NIEDZIELA  7 styczeń

Godz. 8.00 + Wiesława Czernikiewicza w 1 rocz. śm. i Tomasza w 7 rocz. śm.

Godz. 8.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 6

Godz. 9.45 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz. 11.30 + ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Leszka Pepera od rodziny Miodków.

3 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.