OGŁOSZENIA  PARARAFIALNE

31 grudnia 2017r.

Niedziela Świętej Rodziny

1) W liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

– poniedziałek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 9:45, 11:30 i 15:00.

– wtorek Wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i Doktorów Kościoła.

– sobota – Święto Objawienia Pańskiego zwane potocznie Świętem Trzech Króli. Msze w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 9:45, 11:30 i 15:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera polskich misjonarzy. Tego dnia także, błogosławimy kredę i kadzidło. Zachęcamy, aby tą kredą oznaczyć odrzwia naszych domów kreśląc z wielkiej litery C+M+B oraz cyfry bieżącego roku.

3) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź z racji 1 piątku od 15.30.

4) W następną niedzielę na Mszę o godz. 15:00 zapraszamy dzieci klas trzecich wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii.

5) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką:

6) Zapowiedzi przedślubne; następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński – Dawid Gwiazda zam. w naszej parafii i Irena Szczepańska zam. W Krakowie parafia MB Nieustającej Pomocy – zapowiedź 2. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.