INTENCJE 7 – 14 STYCZEŃ

NIEDZIELA  7 styczeń

Godz. 8.00 + Wiesława Czernikiewicza w 1 rocz. śm. i Tomasza w 7 rocz. śm.

Godz. 8.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 6

Godz. 9.45 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz. 11.30 – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Leszka Pepera od rodziny Miodków.

PONIEDZIAŁEK  8 styczeń 

Godz. 16.00 + Janinę Kałwa – od Przyjaciół z Golczowic.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 7

Godz. 16.30 + Eugeniusza Janusa – od rodziny Rusek.

WTOREK 9 styczeń       

Godz. 16.00 + Stanisława Maja – od Anny Dróżdż z krasnych Lasocic.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 8

Godz. 16.30 + Bogusława Włodarskiego od brata Mariana z żoną.

ŚRODA  10 styczeń

Godz. 16.00 + Alinę i Alfreda Jurasów w r. śm.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 9

Godz. 16.30 + O zdrowie i bł. Boże dla Michała w 13 r. urodzin.

CZWARTEK  11 styczeń

Godz. 16.00 + Stanisława Smok od rodziny Rachwałów.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 10

Godz. 16.30 + Janinę Kałwa – od wnuka Przemysława Trepki z żoną i córką.

PIĄTEK  12 styczeń

Godz. 16.00 + Eugeniusza Janus – od Lucyny z Córkami.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 11

Godz. 16.30 + Jana Żaka – od Mieczysława Żaby.

SOBOTA   13 styczeń

Godz. 16.00 + Irenę Adolfa Zofię Ludwika Micyk.

Godz. 16.00 + Mariannę Kowalczyk greg. 12

Godz. 16.30 + Annę Dziedzic w 25 r. śm. Jana Dziedzica Jacka Żaby.

NIEDZIELA  14 styczeń

Godz. 8.00 + Władysławę w 17 r. śm. Józefa Wójcikowskich, Łukasza Kołodzieja.

Godz. 9.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH  + Józefa Kwiatkowskiego w 7r. śm. int. od żony, dzieci, wnuków i prawnuków. + Stanisława Turek Mariannę Antoniego Turek. + Tadeusza Tabakę w 14 r. śm. – od żony z rodziną. + Janinę Nocoń w 1 r. śm. int. od rodziny. + Krystynę Wróbel w 4 r. śm. i jej męża Jana. + Edwarda Leokadię Jedynak, Piotra Zofię Stanisława Przybyłów, Genowefę Stanisława Haba. + Małgorzatę Król. + Zofię Habryn – od wnuczki Anny z mężem i córką. + Mariannę Kyzioł – od wnuczki Anety z rodziną. Edmunda w 12 r. śm. Genowefę Kośmider. + Henryka Eugenię Stanisława Blautów, Piotra Zofię Filusów i dusze w czyśćcu cierpiące. + Janinę Nocoń int. od sąsiadów. + Alinę  Stanisława Sojka, Rozalię Hilarego Sojka, Annę Bronisława Rusnarczyków, Irenę Edwarda Gajowców, Wiesława Gajowca, zmarłych z rodziny Sojka, Rusnarczyk, Gajowiec, Matacz, Pawlik, Frowal, Mariannę Feliksa Molęda.

Godz. 11.30 + ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Leszka Pepera Henrykę Pepera Kazimierza Józefę Pepera Michalinę Józefa Byczek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.