OGŁOSZENIA 28 STYCZNIA

1) W liturgii tego tygodnia wspomnienie obchodzić będziemy:

– środa wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

– piątek Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze w naszym Kościele o godz. 8:00, 9:45, 16:00 17.00 Tego dnia modlimy się za osoby życia konsekrowanego i o nowe powołania do tego stanu. Zbierane są tego dnia ofiary do puszek na wsparcie Żeńskich Zakonów Klauzurowych. Prosimy także o przyniesienie wszystkich ze sobą na Mszę świec tzw. Gromnic.

– sobota wspomnienie Św. Błażeja.

2) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

3) Spowiedź 1 – piątkowa w czasie każdej mszy św.

4) 4 lutego w niedzielę na Mszy o godz. 15:00 odbędzie się poświecenie świec dla dzieci I Komunijnych, medalików oraz spotkanie dzieci wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

5)  Spotkanie wszystkich sołtysów i p. wójta 4 lutego po mszy po 15.00.

6)  Dziś  po mszy o 15.00 koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Wierzchowiska serdecznie zapraszamy.

7) Intencje na rok 2019 możemy zamawiać od lipca.

1 560 komentarzy

  1. penjahit terdekat konveksi terdekat garment kompeksi baju konfeksi bandung konveksi baju jahit baju terdekat konveksi bandung tempat jahit terdekat pabrik baju bandung konveksi baju adalah ongkos jahit rumahan 2022 perusahaan konveksi adalah ongkos j…

    OGŁOSZENIA 28 STYCZNIA – Parafia Szreniawa