INTENCJE 4 – 11 LUTY

NIEDZIELA 4 luty

Godz. 8.00 + Piotra Marii Błautów, Szczepana Marianny Robakowskich, Aleksandrę Czesława Krzysztofa Jędrzejczyków.

Godz. 9.45 – W 18 r. ur. Angeliki w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę MB na dalsze lata.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Leszka i Henrykę Pepera od Anity i Wojciecha.

PONIEDZIAŁEK 5 luty

Godz. 16.00 + Jana Żaka od rodz. Makowskich.

Godz. 16.30 + Honoratę Dudek od córki Haliny z mężem i dziećmi.

WTOREK 6 luty

Godz. 16.00 + Henrykę Makowską w 1 r. śm. int. od córki.

Godz. 16.30 + Stanisława Smok int. od rodz. Podsiadło.

ŚRODA  7 luty

Godz. 16.00 + Macieja Krzysztoforskiego od córki Marzeny z rodziną.

Godz. 16.30 + Janinę Kałwa od Renaty i Marka Hajdułów.

CZWARTEK  8 luty

Godz. 16.00 + Jana Żaka – od Lucji i Kazimierza Słowińskich z Miechowa.

Godz. 16.30 + Marię Krzysztofa Kotnis – od Józefa Odrobińskiego.

PIĄTEK  9 luty

Godz. 16.00 + Helenę Mordziołek – od sąsiadów Ciepałów.

Godz. 16.30 – W 18 r. ur. Aleksandry Szatan – z prośbą o zdrowie i bł. Boże.

SOBOTA 10 luty

Godz. 16.00 + W 1 r. śm. + Stefana Gwiazdę oraz + Rafała i Władysława Gwiazdę int. od córek i syna z rodziną.

Godz. 16.30 – W 18 r. ur. Pauliny – z prośbą o zdrowie i bł. Boże.

NIEDZIELA 11 luty

Godz. 8.00 + Jakuba Mariannę Długoszewskich, Mariana Muchę, Kazimierza Berkowicza, Olgę Molęda.

Godz. 9.45 – MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; +  Marię Sroczyńską w r. śm. + Teresę Łągiewka w 14 r. śm. i Stanisława Łągiewki – int. od dzieci. + Wiesława Bielacha w r. śm. Krystynę Garus i zm. z rodz. Garus Bielachów Bałazych. + Stefana Błauta w 6 r. śm. + Henryka Dorotę Koniecznych – od córek z rodzinami. + Stanisławę Mariana Rutkowskich. + Józefę Władysława Dynasiów i zm. z rodz. Dynasiów. + Marię Stanisława / w 1 r. śm. / DDrożdżów. + Juliana Kiwiora w 10 r. śm. + Franciszka Lasyk w 16 r. śm. Józefa Szopę, Sabinę Jana Adama Szopów. + Mariannę Mieczysława Schabów, Mariannę Józefa Banysiów. + Janinę Bronisławę Mariana Franciszka Bielachów. + W 11 r. śm. Kazimierza Kowalskiego Marię Aleksandra Gawronów. + Stefana Nasiek w 5 r. śm. Janinę Nasiek. + Kamila Hata w 2 r. śm. Antoninę Józefa Jarosów. + w 17 r. śm. Józefa Bijaka, w 20 r. śm. ks. Feliksa Bijaka, Jana Raja i Janinę Bijak. + Edwina Madeja i Wawrzyńca Madeja – od Krystyny Madej. + Mariannę Józefa Błaut – od córki Zofii z rodziną, Stefana Rzezała. +  Marcina Mariusza Wątor. Zofię Władysława Wątor.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Stanisława Dela w 4 r. śm.