INTENCJE 11 – 18 LUTY

NIEDZIELA 11 luty

Godz. 8.00 + Jakuba Mariannę Długoszewskich, Mariana Muchę, Kazimierza Berkowicza, Olgę Molęda.

Godz. 9.45 – MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; +  Marię Sroczyńską w r. śm. + Teresę Łągiewka w 14 r. śm. i Stanisława Łągiewki – int. od dzieci. + Wiesława Bielacha w r. śm. Krystynę Garus i zm. z rodz. Garus Bielachów Bałazych. + Stefana Błauta w 6 r. śm. + Henryka Dorotę Koniecznych – od córek z rodzinami. + Stanisławę Mariana Rutkowskich. + Józefę Władysława Dynasiów i zm. z rodz. Dynasiów. + Marię Stanisława / w 1 r. śm. / Drożdżów. + Juliana Kiwiora w 10 r. śm. + Franciszka Lasyk w 16 r. śm. Józefa Szopę, Sabinę Jana Adama Szopów. + Mariannę Mieczysława Schabów, Mariannę Józefa Zdzisława Bańbułów. + Janinę Bronisławę Mariana Franciszka Bielachów. + W 11 r. śm. Kazimierza Kowalskiego Marię Aleksandra Gawronów. + Stefana Nasiek w 5 r. śm. Janinę Nasiek. + Kamila Hata w 2 r. śm. Antoninę Józefa Jarosów. + w 17 r. śm. Józefa Bijaka, w 20 r. śm. ks. Feliksa Bijaka, Jana Raja i Janinę Bijak. + Edwina Madeja i Wawrzyńca Madeja – od Krystyny Madej. + Mariannę Józefa Błaut – od córki Zofii z rodziną, Stefana Rzezała. +  Marcina Mariusza Wątor. Zofię Władysława Wątor. + Józefa Wiesławę Prusek Mariannę i Mieczysława. + Mariannę Kyzioł od wnuczki Magdaleny z mężem.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 + Stanisława Dela w 4 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 12 luty

Godz. 16.00 + Jana Żaka od rodz. Gajdów i Błasików.

Godz. 16.30 –  W 18 r. ur. Magdaleny.

WTOREK 13 luty

Godz. 16.00 + Andrzeja Gajos int. od żony Teresy.

Godz. 16.30 + Stefanię Madej od wnuka Michała z rodz.

ŚRODA  14 luty / POCZĄTEK WIELKIEGO POSTU/

Godz. 8.00 + Mariannę Kyzioł od syna Wacława z rodz.

Godz. 12.00 –  ZA PARAFIAN  / KS. BP GRZEGORZ KASZAK /

Godz. 16.00 + Henryka Peronia w 17 r. śm.

Godz. 17.00 + Józefa Anielę Dudków w rocz. śm. int. od dzieci.

CZWARTEK  15 luty

Godz. 16.00 + Krzysztofa Janusa w 9 r. śm.

Godz. 16.30 + Marię Krzysztofa Kotnis w r. śm.

PIĄTEK  16 luty

Godz. 15.30 – DROGA KRZYŻOWA

Godz. 16.30 + Jana Żaka od rodz. Nowaków i Firów.

Godz. 17.00 + Zbigniewa Wojciechowicza w 20 r. śm.

SOBOTA 17 luty

Godz. 16.00 + Mariannę Mentel od córki Katarzyny z rodz.

Godz. 16.30 + Henrykę Musiał od córki Marzeny z rodz.

NIEDZIELA 18 luty

Godz. 8.00 + Stefana Bogdana Józefę Stanisława Habów, Rozalię Jana Piotra Madejów, Cecylię Mariana Magdalenę Błautów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz. 9.45 – MSZA ŚW. ZBIOROWA; W 7 r. ur. o zdrowie i bł. Boże dla Marysi. O zdrowie i bł. Boże dla Mileny w 18 r. ur. int. od rodziców. W 1 r. ur. Eryka Kowalczyka int. od dziadków i matki chrzestnej.  O bł. Boże w powołaniu Wojciecha. O bł. Boże Jakuba Koziara w 1 r. ur. W 3 r. ur. Miłosza Mucha. O zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Dąbrowca z racji nawiedzenia figury MB  Fatimskiej. O zdrowie i bł. Boże dla Kasi i Patrycji w 23  r. ur. W 1 r. ur. Jakuba w 12 r. ur. Dawida w 9 r. ur. Adama.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 15.00 – GORZKIE ŻALE

Godz. 15.30 + Grażynę Latos Stanisława Dudka Adolfa Deli Józefa Gajdy.