OGŁOSZENIA 18 luty

18 LUTEGO 2018R. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1) W liturgii tego tygodnia wspomnienie obchodzić będziemy:

– czwartek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

2) Czas Wielkiego Postu związany jest z uczęszczaniem na nabożeństwa, dróg krzyżowych oraz Gorzkich Żali. Drogi krzyżowe w naszym kościele są w piątki o godz. 16:00 Gorzkie żale z nauką pasyjną są w niedzielę o godz. 15:00. Znajdźmy czas by wziąć udział w tych nabożeństwach.

3). Na środku kościoła jest umieszczony krzyż, który możemy adorować przez cały okres Wielkiego Postu. Pod nim umieszczona jest skrzynka z napisem ,,ofiary na Ciemnicę i Boży Grób”. Wrzucając tam ofiarę wywiązujemy się z przypisanego do tego czasu naszej jałmużny wielkopostnej. Bóg zapłać.

4) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa – Grudziecki Michał zamieszkały w naszej parafii i Kruszec Katarzyna zamieszkała w Swojczanach – zapowiedź 2. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

5) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką

13 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.