INTENCJE 11 – 18 MARCA

NIEDZIELA 11 marzec REKOLEKCJE PARAFIALNE.

Godz. 8.00 + Stanisława Dudka w r. śm. i Grażyny Latos, Adolfa Deli, Józefa Gajdę i Bogdana Żabę

Godz. 9.45 +  ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH – Kazimierza Fujary, Anieli i Henryka Kałwów  Mariannę i Franciszka Fujarów

+ Janinę Błaut w 3 r. śm , Stanisława Błauta, Apolonię, Władysława, Jana, Józefa Głuszków.

+ Stanisława Łągiewka w 3 r. śm. i Teresę Łągiewka int. od dzieci.

+ Józefę Grojec w 2 r. śm. int. od córki Urszuli z rodziną

+ Henryka Zuzannę, Stefana Krzysztoforskich i zmarłych z rodziny Krzysztoforskich

+ Władysławę Traczyk w 2 r. śm.

+ Gustawa Chojnackiego, Zbigniewa, Annę Habryn, Marię, Feliksa Kwiecińskich, Annę, Michała Chojnackich, Henryka Foltyna.

+ Annę, Zbigniewa, Władysława Molendów.

+ Stanisława Nowaka w 17 r. śm. Katarzynę  Bronisława Zofię Władysława Rusek, Helenę Serwatka Stanisława Nowaka.

+ Krystyna Kucharska

+ Marię w 14 r. śm. i Stanisława Drożdżów, Krystynę i Stanisława Majów

+ Stanisława Manczarskiego w 4 r. śm.

+ Helenę  Januszek, Antoniego,  Stanisława, Mariana Januszek

+ Natalię, Kazimierza Franciszkę, Jana Franciszkę, Karola Kałwa, Zygmunta, Katarzynę,  Jana Grochowskich

+ Pelagię, Tadeusza Żebro

+ Józefa, Annę Barczyk

+ Janinę, Bronisławę, Franciszka, Marię, Mariana Bielachów

+ Jana Miłka w 7 r. śm.  Felicji Miłek w 1 r. śm.

+ Wiktorię, Stanisława Bałazych, Jana Annę Żabów, Józefę, Bronisława, Stanisława Szypulskich, Kazimierza Koniecznego

+ Janię, Józefa Kwiatkowskich, Teresę, Mariana  Kosów,  Józefę, Franciszka Ciułów

+ Mariannę Kyzioł INT. Od Kółka Różańcowego z Wymysłowa

+ Michalinę, Wacławę Macek, Krzysztofa Stawińkiego, Piotra Farata, Stanisława Jaruzala

+ Małgorzatę Król INT. Od Męża i córki

+ Henryka, Eugenie, Stanisława Błautów oraz Piotra, Zofii Filusów i zm. z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Wiktorię, Tomasza Perek, Henryka i Stanisława Grojec

+ Wiktorię i Izydora Kwapińskich, Pawła, Mieczysława i Katarzynę Sewerynów i zmarłych z tych rodzin

+ Rodziców Adamus i rodziców Bała

+ Mariannę Duda, Jana Pawlika i Mariannę, Wawrzyńca Kordysów

+ Mariannę Kotnis int. od dzieci, wnuków i prawnuków

+ Stanisława, Władysławę Kowalskich, Jana i Marię Kmitów, Władysława i Helenę Zarzyckich

+ Tadeusza Strug int. od prac. Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Miechowie

+ Jadwiga Ptasińska int. od Anny i Witolda Janus

+ Stanisława Annę Jana Stefana Annę Rachwałów, Pelagię Zygmunta Walentego Szczepana Danutę   Chabów, Mariannę Jakuba Żabów.+ Władysławę Ciępka w 1 r. śm.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 15.00GORZKIE ŻALE

Godz. 15.30 + Annę Kołodziej w 8 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 12 marzec   DZIEŃ SPOWIEDZI

Godz. 9.00 + Józefę Romana Barczyków, Marię  Jarosława Kowalczyków, zm. z rodziny Barczyków, Kańczugów – int. od Ks. Józefa Barczyka.

Godz. 11.00 + Henryka Aleksandrę Dela, Jana Mariannę Podsiadło, Franciszka Annę Sajdak, Mieczysława Anatola Wandę Kurczek.

Godz. 15 .00 + Bolesławę Grzebielichowską w 13 r. śm. Stanisława Grzebielichowskiego w 1 r. śm.

Godz. 17.00 +  Anetę Małgorzatę Papaj, Magdalenę Błaut, Zdzisława Papaja.

WTOREK 13 marzec

Godz. 9.00 + Grzegorza Klich – int. od Grażyny i Janusza Stach z rodziną.

Godz. 11.00 + Kazimierza Ptasińskiego i Jadwigę Ptasińską.

Godz. 15.00 + Józefa Romanka, Jana Annę Romanków, Anielę Franciszka Filusów.

Godz. 17.00 + Juliana Garusa, Jadwigę Garus, Wiktorię Adamus.

ŚRODA  14 marzec  ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

Godz. 9.00 + Mariannę Kyzioł – int. od córki Lidii z mężem i rodziną.

Godz. 11.00 + Władysława Stanisława Adama Jędrzejczyków, Genowefę Stanisława Andrzeja Micyków.

Godz. 15.00 + Stanisława Smok – int. od chrześniaka Piotra z rodziną.

Godz. 17.00 + Stanisławę i Rafała Karpińskich.

CZWARTEK  15 marzec

Godz. 16.00 + Anielę Micek – int. od Grażyny Bijak z rodziną.

Godz. 16.30 + Helenę Rusek – int. od córki Jadwigi z mężem i dziećmi.

PIĄTEK  16  marzec

Godz. 16.00DROGA KRZYŻOWA

Godz. 16.30 + Grzegorza Klich – int. od żony z dziećmi.

Godz. 17.00 + Danutę Kwiatkowską – int. od córki z rodziną.

SOBOTA 17 marzec

Godz. 16.00 + Władysławę i Teodora Delów

Godz. 16.30 + Józefa Weronikę Franciszka Żabów, Zygmunta Aleksandra Herianów, Józefę Antoniego Władysława i Antosia Mentlów, Janinę Mariana Sawiczów, Jana Żaka

NIEDZIELA 18 marzec

Godz. 8.00 + Marię Zbigniewa Wolnych, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza i Wiesława Czernikiewicz.

Godz. 9.45 + MSZA Św. ZBIOROWA; 1) – O zdrowie i bł. Boże dla Judytki w 1 r. ur. 2) – W 45 r. ślubu Alicji i Zbigniewa Koniecznych w podziękowaniu za wszelkie łaski z prośbą o Boże bł. na dalsze lata 3) – W 15. r. ślubu Marty i Marcina w podziękowaniu za wszelkie łaski oraz o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny 4) – O szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty – int. od babci. 5) – O zdrowie, bł. Boże dla Karoliny i szczęśliwe rozwiązanie.

Godz. 11.30 – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00GORZKIE ŻALE

Godz. 15.30 + Józefa Rosoła w 15 r. śm.

3 komentarze