INTENCJE 2 – 8 KWIECIEŃ

PONIEDZIAŁEK 2 KWIECIEŃ

Godz. 8.00 + Tomasza Wiesława Czernikiewicz Julię Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewiczów.

Godz. 9.45 Mieczysława Błaut.

Godz. 11.30 + Marię Galczak.

Godz. 16.00 – W 24 r. ur. Karola Miśka W podziękowaniu za otrzymane łaski z  prośbą o zdrowie i bł. Boże.

WTOREK 3 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Stanisława Kiwior od szwagierki Danuty.

Godz. 18.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Oliwiera Kiwior.

ŚRODA  4 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Stanisława Smok od rodz. Dudów i Wilków

Godz. 18.00 + Halinę Kobylec od rodz. Herian z Gołczy.

Godz. 18.30 + Grzegorza Klich od burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom.

CZWARTEK  5 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Jadwigę Antoniego Kwiatkowskich Marię Franciszka Sewerynów.

Godz. 18.30 + Helenę Rusek od syna Zbigniewa

PIĄTEK  6 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Stanisława Gawrona w 3 r. śm. i Norberta Gawrona.

Godz. 18.00 + Zofię Habryn od rodz. Koniecznych i Kałwów.

Godz. 18.30 + Lucjana Żak od Jagody i Daniela.

SOBOTA 7 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Jana Żaka od wnuczka Mateusza z rodz.

Godz. 18.00 + Stanisława Barczyka od swatki Zapała z Wolbromia.

Godz. 18.30 + Mariannę Mentel od swatów Topolskich z rodz.

NIEDZIELA 8 KWIECIEŃ

Godz. 8.00 + Franciszka Józefę Alfreda Grojców oraz  zm. z rodz. Grojców, Raczyńskich, Lewandowskich, Karnasiów.

Godz. 9.45 +  MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Zofię Zioło w 3 r. śm. + Mieczysława Zioło w 26 r. śm. int. od córki z rodz. + Walerię Banyś Stanisława Kmitę, Zenobię i Tadeusza Mucha. + Józefa Elżbietę Nędzów, Romany Ligęza + Janinę Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów. + Mariannę Kyzioł od wnuka Dominika z rodz. + Jerzego Danutę Dela, Krystynę Kaczmarowską – od rodz. Delów. + Danutę Mieczysława Krawiec, Agnieszkę Mariana Bronisława Józefa Kołek. + Helenę Henryka Sławomira Zbigniewa Niedzielów. + Benedykta Cieślińskiego, Stanisławę Józefa Jopków, Stanisława Orubę. + Józefa Sokoła – od brata Henryka z żoną i bratanicy Joli z rodziną. + Jadwigę Ptasińską od córki Ewy z mężem Tadeuszem. + Teresę Kowalczyk – int. od syna. Annę Rosa Zdzisława Filus – int. od siostry z rodz. + W 20 rocz. śm. Anny Garnek, Stanisława Aleksandra Czesławę Garnek, Stefana Błauta.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN.

Godz. 15.30 – NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

Godz. 16.00 + Ludwika Mateusza Anielę Nowickich, Bolesława Balbinę Chłopków, Andrzeja Sikorę.