INTENCJE 8 – 15 KWIECIEŃ

NIEDZIELA 8 KWIECIEŃ

Godz. 8.00 + Franciszka Józefę Alfreda Grojców oraz  zm. z rodz. Grojców, Raczyńskich, Lewandowskich, Karnasiów.

Godz. 9.45 +  MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Zofię Zioło w 3 r. śm. + Mieczysława Zioło w 26 r. śm. int. od córki z rodz. + Walerię Banyś Stanisława Kmitę, Zenobię i Tadeusza Mucha. + Józefa Elżbietę Nędzów, Romany Ligęza + Janinę Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów. + Mariannę Kyzioł od wnuka Dominika z rodz. + Jerzego Danutę Dela, Krystynę Kaczmarowską – od rodz. Delów. + Danutę Mieczysława Krawiec, Agnieszkę Mariana Bronisława Józefa Kołek. + Helenę Henryka Sławomira Zbigniewa Niedzielów. + Benedykta Cieślińskiego, Stanisławę Józefa Jopków, Stanisława Orubę. + Józefa Sokoła – od brata Henryka z żoną i bratanicy Joli z rodziną. + Jadwigę Ptasińską od córki Ewy z mężem Tadeuszem. + Teresę Kowalczyk – int. od syna. Annę Rosa Zdzisława Filus – int. od siostry z rodz. + W 20 rocz. śm. Anny Garnek, Stanisława Aleksandra Czesławę Garnek, Stefana Błauta.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN.

Godz. 15.30 – NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

Godz. 16.00 + Ludwika Mateusza Anielę Nowickich, Bolesława Balbinę Chłopków, Andrzeja Sikorę.

PONIEDZIAŁEK 9 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Adolfa Magdalenę Franciszka Dziedziców, Jana Annę Słomskich, Annę Zbigniewa Żurowiczów, zm. z rodz. Słomskich Dziedziców Koniecznych Grzywnowiczów.

Godz. 18.00 + Stefanię Madej – od rodz. Jędrzejczyków.

Godz. 18.00 + Franciszkę Antoniego Czesława Piotra Polakowskich, Annę Edwarda Andrzeja Radawiec, Barbarę Wojtyrę.

Godz. 18.30 + Grzegorza Klich – od uczniów i wychowawczyni kl. 3b gimnazjum w Charsznicy.

Godz. 18.30 +

WTOREK 10 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Honoratę Dudek – od  Sołtysów z Gminy Wolbrom.

Godz. 18.00 + Halinę Kobylec – od Heleny Krauze.

Godz. 18.30 + Helenę Rusek – od syna Włodzimierza z żoną.

Godz. 18.30 + Mariannę Piotra Kotnis, Annę Przybyła – od dzieci wnuków i prawnuków.

ŚRODA  11 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Henrykę Musiał – od rodz. Koniecznych i Kałwów.

Godz. 18.00 + Bogdana Żaba – od Krystyny Żaba.

Godz. 18.30 + Danutę Kwiatkowską – od Wnuka Marcina z Anią.

CZWARTEK  12 KWIECIEŃ

Godz. 8.00 + Anielę Micek od ucz. pog.

Godz. 18.00 + Stanisława Kiwior – od szwagierki Krystyny.

Godz. 18.30 + Grzegorza Klich – od koleżanek i kolegów z pracy.

PIĄTEK  13 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Eugeniusza Wójcika w 4 r. śm. Genowefę Janusza Wójcik.

Godz. 18.00 + Emilię Władysława Molędów.

Godz. 18.30 + Józefę Bolesława Pawła Olewińskich, Janinę Edwarda Molędów, Stefanię Franciszka Augustyna Makowskich.

SOBOTA 14 KWIECIEŃ

Godz. 18.00 + Jana Żaka – od wnuczka Mikołaja z rodz.

Godz. 18.00 + Lucjana Żaka – od żony.

Godz. 18.30 + Teofilę Oleksy w 4 r. śm. Zygmunta Stanisławę Feliksa Oleksych, Teofila Dziubdzieli.

NIEDZIELA 15 KWIECIEŃ

Godz. 8.00 + Bolesława Nowaka w 16 r. śm.

Godz. 9.45 +  MSZA ZBIOROWA; 1) W 1 r. ur. Antoniego Krzywdę – In od dziadków. 2) O zdrowie i bł. Boże dla Agnieszki Mach w 7 r. ur. 3) O wszelkie łaski, bł. Boże i opiekę MB Nieustającej Pomocy z okazji 8 r. ur. dla Kingi Kuc – od babci Doroty, Barbary i dziadka Andrzeja. 4) W 18 r. ur. Pawła Heriana. 5) W podziękowaniu za zdrowie, dotychczasowe osiągnięcia z prośbą o potrzebne łaski dla Artura i rodziny. 6) W int. ks. Mariusza o bł. Boże – od parafian.

Godz. 11.30 –  ZA PARAFIAN

Godz. 11.30 +  Bronisławę i Wita Gurbiel.

Godz. 16.00 + W 18 r. ur. Adriana Maroszek.