OGŁOSZENIA 20 maja

1) W liturgii tego tygodnia wspomnienie będziemy obchodzić:

– poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.

– czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.- sobota Wspomnienie Św. Filipa Neriusza, Prezbitera.

– niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy – w naszej parafii o godz. 12.00 I KOMUNIA ŚWIĘTA.

2) Trwa miesiąc maj i przypisane do tego czasu nabożeństwa majowe, które w naszej parafii są 18.00 serdecznie zapraszamy.

3) Serdeczne podziękowania od pacjentów i personelu Hospicjum w Miechowie kwota zebrana w ramach akcji ‘ Pola Nadziei ‘ to 3862,06 zł. – serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4) Spotkanie zespołu Caritas – wtorek o godz. 19.00.

5) Spowiedź dzieci do I KOMUNII ŚWIĘTEJ sobota o godz. 9.00, a następnie przygotowanie świątyni do uroczystości.

6) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa

– Skorupka Grzegorz zamieszkały Kąpiele Wielkie i Dominika Joanna Nowak zamieszkała w naszej parafii zapowiedź 2

– Pasich Bartosz zamieszkały Kaliś i Bielach Anna zamieszkała w naszej parafii zap. 1.

– Król Grzegorz zamieszkały Sieniczno i Musiał Anna zamieszkała w naszej parafii zap 1

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

7) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką.

8) Ołtarze na BOŻE CIAŁO proszę o przygotowanie następujących miejscowości; Trzebienice, Podlesice I, Podlesice II, Lgota Wielka.

1. … [Trackback]

[…] There you can find 65458 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/05/24/ogloszenia-20-maja/ […]