INTENCJE 10 – 17 CZERWIEC

 

NIEDZIELA 10  CZERWIEC DZIEŃ ODPUSTU

Godz. 8.00 + Teresę Jaźwiec w 20 r. śm. Mariannę Dubielak, Józefa Mariannę Dubielak, Franciszka Anielę Krystynę Dejworek. Jana Franciszka Szarków.

Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH. + Edwarda Kwiatkowskiego w 25 r. śm. + Józefa Koniecznego i Janinę Płoszaj. + Michała Koniecznego w 10 r. śm. i Henryki Koniecznej. + Stanisława Rolkę i zm. z rodz. Rolków. + Adama Szopę w 1 r. śm. + Janinę Bronisławę Franciszka Marię i Mariana Bielachów. + Jana Raja, Janinę Bijak, Józefa Bijaka. + Wiktorię Stanisława Czesława Mariana Zofię Henryka Bolesława Janinę Bałazych, Jana Annę Żabów. + Józefa Sokoła – od syna z rodz. + Mariana Nowakowskiego w 5 r. śm. + Jadwigę Ptasińską – od wnuczki Marysi i wnuka Marcina. + Jana i Janinę Błaut. + Mariana Magdalenę Stanisława Rusek, Zofię i Stefana Janus. + Józefa Mariusza, Zofię Bolesława  Wróbel, Zofię Jana Blaut i zm. z  rodz. Błaut. + Adama Stanisława Władysławę Jana Jędrzejczyków. + Zofię Romana Habrynów – od wnuczki Ewy z mężem i córką. + Anastazję i Stanisława Mucha. + Mariannę Jana Żabów, Wojciech Wiktorię Ramsów. + Zdzisława Mariannę Józefa Bańbułów, Mieczysława i Mariannę Schabów. + Balbinę Bolesława Eugeniusza Chłopków, Juliannę Stanisława i Władysława Solarzów. + Wojciecha Marię Krzysztofa Małgorzatę Filus, Teofila i Marię Cieślińskich. + Danutę Józefa Romana Byczek. + Henryka Kuca – od rodz. Niedzielów. + Łukasza Kołodzieja, Józefa i Władysławę Wójcikowskich. + Krystynę Maj Stanisława Maja 2 r. śm. Marię Stanisława Drożdżów, Janinę Józefa Osuchów zm. z rodzin Drożdżów Florków Jaźwieców i Majów. + Olimpię Kałwa w 2 r. śm. Marka Kowala, Antoniego i Mariannę Kaczmarczyk, Tadeusza i Irenę Bugaj.

Godz. 12.00  – ZA PARAFIAN / SUMA ODPUSTOWA/

Godz. 16.00  – W 18 r. ur. syna Jakuba

 

PONIEDZIAŁEK 11 CZERWIEC

Godz. 18.00  – W 40 r. ślubu Lucyny i Zdzisława w podziękowaniu za łaski z prośbą o bł. Boże.

Godz. 18.00 + Genowefę Kowalczyk – od sąsiada Sebastiana.

Godz. 18.30 + Henryka Piechulskiego, Stanisława Kazimierę Micyk, Bolesława Annę Piechulskich.

Godz. 18.30 + Anielę Micek – od chrześniaka Mirosława z rodziną i rodziny Muchów

 

WTOREK 12 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka – od żony Wiesławy.

Godz. 18.00 + Mariannę Mentel – od rodz. Banysiów z Zarzecza.

Godz. 18.30 + Helenę Rusek od rodz. Delów.

Godz. 18.30 + Bogdana Żaby – od rodz. Sewerynów.

 

 ŚRODA  13 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Mariannę i Tadeusza Mazela od sąsiadów Jarosów i Papajów.

Godz. 18.00 + Mariannę i Jana Kowalczyków – od wnuczki Oli z mężem i prawnuków

Godz. 18.30 + W 18 r. ur. Klaudii Zyś – int. od chrzestnej Anny z mężem.

Godz. 18.30 + O zdrowie i bł. Boże dla Zofii.

 

 CZWARTEK  14 CZERWIEC

Godz. 8.00 + Juliusza Majcherczyka – od ucz. pog.

Godz. 18.00 + Romana Habryna – od szwagra Michała z córkami i ich rodzinami.

Godz. 18.00 + Andrzeja Gajos – od rodz. Skibków.

Godz. 18.30 + Michała Jawora w 20 r. śm. Stefanię Jawor w 10 r. śm. 

Godz. 18.30 + Stanisława Barczyka – od pracowników wydziału P 1.

 

 PIĄTEK  15  CZERWIEC

Godz. 18.00 + Mariannę Mazela od wnuków i prawnuka.

Godz. 18.00 + Konstancję Mieczysława Żaków.

Godz. 18.30 + Alinę Sojka Stanisława Sojka – od syna Zbigniewa z rodz.

Godz. 18.30 + Edwarda Kowalika Marcina Kowalika zm. z rodz. Kowalików i Robakowskich.

 

SOBOTA 16 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka – od syna Michała z rodz.

Godz. 18.00 + Macieja Krzysztoforskiego od kolegów z pracy z Oświęcimia.

Godz. 18.30 + Jana Żaka – od Moniki i Mateusza wieczorek z dziećmi.

Godz. 18.30 + Alicję Pałka – od Marioli z rodz.

 

 NIEDZIELA 17  CZERWIEC

Godz. 8.00 + Tomasza i Wiesława Czernikiewicz, Julię i Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewicz.

Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁ. BOŻE; 1) W 10 r. ur. Milenki i 7 r. ur.Amelki. 2) W 18 r. ur. Kingi Płoszaj z prośbą o zdrowie i bł. Boże. 3) W 2 r. ur. Natana Perek. 4) O Boże bł. na wspólne lata w 5 r. ślubu Aleksandry i Michała i dla ich dzieci i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Godz. 11.30  – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00  – Lgota Wielka / MSZA W REMIZIE/

Godz. 16.00  + Genowefę Zygmunta Janusów, Kazimierza Midro.

Godz. 17.00  – Poświęcenie pól – Maków

Godz. 17.00  – Poświęcenie pól – Trzebienice

4 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.