INTENCJE 17 – 24 CZERWIEC

 

 NIEDZIELA 17  CZERWIEC

 

Godz. 8.00 + Tomasza i Wiesława Czernikiewicz, Julię i Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewicz.

Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁ. BOŻE; 1) W 10 r. ur. Milenki i 7 r. ur.Amelki. 2) W 18 r. ur. Kingi Płoszaj z prośbą o zdrowie i bł. Boże. 3) W 2 r. ur. Natana Perek. 4) O Boże bł. na wspólne lata w 5 r. ślubu Aleksandry i Michała i dla ich dzieci i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny. 5) W 10 r. ślubu Ilony i Dominika o zdrowie i bł. Boże. 6) W 50 r. urodzin Ryszarda Seweryn. 7) W 3 r. ur. Marcela. 8) O zdrowie i bł. Boże dla Wiktorii w podziękowaniu za wszelkie łaski.

Godz. 11.30  – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00  – Lgota Wielka / MSZA W REMIZIE/

Godz. 16.00  + Genowefę Zygmunta Janusów, Kazimierza Midro.

Godz. 17.00  – Poświęcenie pól – Maków / MSZA W REMIZIE/

Godz. 17.00  – Poświęcenie pól – Trzebienice / MSZA W REMIZIE/

 

 PONIEDZIAŁEK 18 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Władysławę Mariana Harabin, Mariannę Węglarz, Kazimierza Żabę, Danutę Józefa Zdzisława Papaj.

Godz. 18.30 + Helenę Rusek od Krystyny Dela.

 

WTOREK 19 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Henrykę Musiał Nalberskich z Koziegłówek.

Godz. 18.30 + Jana Pałki w rocz. śm. Mariannę Annę Palka, Alicję Pałka, Józefę Annę Jana syna Jana Żaków, Józefa Żabę, Zdzisława Adamusa, zm. z rodz. Pałków, Herianów, Żaków, Kowalczyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz. 18.30 + Natalię Byczek od wnuka Łukasza z rodz.

 

 ŚRODA  20 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Jana Marię Daniłko, Wandę Kurzeję, Henryka Piechulskiego.

Godz. 18.00 + Grzegorza Klich od wujka Marka z rodz.

Godz. 18.30 + Mariannę Jana Kowalczyk od córki Agaty z mężem i wnuczką Karoliną.

Godz. 18.30 + Stanisława Romanka – od syna Marcina z rodziną.

 

CZWARTEK  21 CZERWIEC

Godz. 8.00 + Grzegorza Klich  – od ucz. pog.

Godz. 18.00 + Genowefę Kowalczyk – od  Adama z rodz.

Godz. 18.00 + Andrzeja Gajosa od chrześniaka Adama z rodz.

Godz. 18.30 +  Alinę Madej Jana Barczyka.

Godz. 18.30 + Irenę Soska – od córki Ewy z mężem i synem Adamem.

 

 PIĄTEK  22  CZERWIEC

Godz. 18.00 + Natalię Byczek od wnuka Roberta z rodz.

Godz. 18.00 + Michalinę Władysława Palskich oraz zm. z rodz. Palskich i Sajdaków.

Godz. 18.30 + Edwarda Kobylca w 4 r. śm.

Godz. 18.30 + Alicję Pałka – od córki Pauliny z rodz.

 

SOBOTA 23 CZERWIEC

Godz. 18.00 + Helenę Serwatka – od syna Andrzeja.

Godz. 18.00 + Jana Lewandowskiego Andrzeja i Otylię Sypień, Anielę i Stanisława Lewandowskich – od żony dzieci wnuków i prawnuków.

Godz. 18.30 + Jana Szatana – int. od żony, Stefanię Stempel, Józefę Bolesława Szatanów i zm. z rodz. Żabów.

Godz. 18.30 + Stanisława Romanka od córki Marty z rodz.

 

 NIEDZIELA 24  CZERWIEC

Godz. 8.00 + Teresę Frydeusza Anielę Władysława Kurczków, Ludwika Nowickiego.

Godz. 9.45 + Grzegorz Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz. 11.30  – ZA PARAFIAN

Godz. 15.00  – Poświęcenie pól / Marianów + msza /

Godz. 16.00  + Jana Czesława Franciszka Sarków, Mariannę Dubielak.

Godz. 17.00  – Poświęcenie pól – Wierzchowisko

2 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.