INTENCJE 1 – 8 LIPIEC

NIEDZIELA 1 LIPIEC

Godz. 8.00 + Mariana Muchę Kazimierza Berkowicza Olgę Molęda.

Godz. 9.45 + Mariannę Mentel w 25 r. śm. Stanisława Juliannę, Jana Adolfa Henryka i Annę int. od wnuczki z Warszawy.

Godz. 9.45 + Helenę Serwatka od syna Zbigniewa.

Godz. 11.30  + Mariannę Dudek w 1 r. śm. i Lucjana Dudek.

Godz. 16.00  + Jana Grojca, Marię Stefana Leszka Gaweł, zm. z rodz. Paneczko Gawłow. Jana Grojec, Helenę Henryka Grojec, Zofię Herian, Henryka Zająca, Stanisława Kozanę.

PONIEDZIAŁEK 2 LIPIEC

Godz. 18.00 + O bł. Boże, pełnię łask, i nieustanną opiekę M. Bożej dla syna Mirosława int. od Matki.

Godz. 18.00 + Henrykę Musiał od sąsiadów Musiałów i Skórów

Godz. 18.00 + Alicję Pałka od Ewy i Ryszarda z rodz.

WTOREK 3 LIPIEC

Godz. 18.00 + Danutę Kwiatkowską int. od brata.

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka od chrześnicy Agnieszki z rodz.

 ŚRODA  4 LIPIEC

Godz. 18.00 + Stefana Turek w 2 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami.

Godz. 18.00 + Ryszarda Maciora – w 7 dzień od syna Marcina z żoną Agatą.

Godz. 18.00 + Henryka Kuc – od wnuczki Karoliny z mężem i ćorką.

 CZWARTEK  5 LIPIEC

Godz. 18.00 + Joannę i Michała Gil.

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka od rodz. Banysiów z Olkusza.

Godz. 18.00 +  Marię Galczak.

PIĄTEK  6 LIPIEC

Godz. 18.00 + Wacława Filusa i zm. z rodz. Filusów.

Godz. 18.00 + Jana Marię Mieczysława Błautów Czesława Palkę.

Godz. 18.00 + Irenę Soska od KŻ Różańca z Podlesic.

SOBOTA 7 LIPIEC

Godz. 18.00 + Henryka Mentel w 5 r. śm.

Godz. 18.00 + Cecylię Ireneusza Juliana Kwiecień, zm. z rodz. Bugajów i Kwietniów.

Godz. 18.00 + Alicję Pałka od Bożeny i Adama Żak z córką.

NIEDZIELA 8 LIPIEC

Godz. 8.00 + Zofię Edwarda Kowalskich, Henrykę Stanisława Kubisów, Jadwigę Piechowicz, Katarzynę Rusek, zm. z rodz. Kowalskich i Rosów.

Godz. 9.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla, Stanisława Żelaznego w 2 r. śm. + Stanisława Żaka w 2 r. śm. + Natalię Kazimierza Kałwa, Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich. Sabinę Mazela od córki Ewy z rodz. + Jana Pateja, Annę Józefa Wójcików, Stanisława Helenę Patejów. + Kazimierza Seweryna. Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia. + Józefa Sokoła od swatów z Łobzowa. + Janinę Alfreda Stanisława Bielachów, Mariannę Duda, Jana Pawlika. + Janinę Ptasińską, Salomeę Bolesława Janus od rodz. Maj ze Swojczan. + Genowefę Krzysztofa Wróblów, Wandę Stanisława Mazur, Wandę Henryka Filus zm. z tej rodz. Zofię Tadeusza Wojdyło. + Halinę Kobylec int. od męża. + Annę Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja. + zm z rozd. Bańbułów Schabów Kwapińskich Jarzyńskich. + Mariannę Antoniego Kyzioła, zm. z rodz. Papajów Kyziołów Adamczewskich. + Henryka Błaut, Eugenię Stanisława Błaut, Piotra Zofię Filusów zm. z tych rodzin i dusze czyśćcu cierpiące. + Tadeusza Kwiecień w 3 r. śm. Jana Marię Daniłko, Wandę Kurzeja, Henryka Piechulskiego. + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Michalskich Pierścionków, dusze w czyśćcu cierpiące. + w rocz. śm. Adama, Balbinę Władysława Jana Bogdana Jacka Żabę. + Janinę Bielach, Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN

Godz. 16.00  + Katarzynę Stanisława Blautów, Emila Pałki, Józefę Mieczysława Franciszka Pałków, Mariannę Żak, Stefanię Madej.

4 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.