INTENCJE 8 – 14 LIPIEC

NIEDZIELA 8 LIPIEC

Godz. 8.00 + Zofię Edwarda Kowalskich, Henrykę Stanisława Kubisów, Jadwigę Piechowicz, Katarzynę Rusek, zm. z rodz. Kowalskich i Rosów.

Godz. 9.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla, Stanisława Żelaznego w 2 r. śm. + Stanisława Żaka w 2 r. śm. + Natalię Kazimierza Kałwa, Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich. Sabinę Mazela od córki Ewy z rodz. + Jana Pateja, Annę Józefa Wójcików, Stanisława Helenę Patejów. + Kazimierza Seweryna. Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia. + Józefa Sokoła od swatów z Łobzowa. + Janinę Alfreda Stanisława Bielachów, Mariannę Duda, Jana Pawlika. + Janinę Ptasińską, Salomeę Bolesława Janus od rodz. Maj ze Swojczan. + Genowefę Krzysztofa Wróblów, Wandę Stanisława Mazur, Wandę Henryka Filus zm. z tej rodz. Zofię Tadeusza Wojdyło. + Halinę Kobylec int. od męża. + Annę Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja. + zm z rozd. Bańbułów Schabów Kwapińskich Jarzyńskich. + Mariannę Antoniego Kyzioła, zm. z rodz. Papajów Kyziołów Adamczewskich. + Henryka Błaut, Eugenię Stanisława Błaut, Piotra Zofię Filusów zm. z tych rodzin i dusze czyśćcu cierpiące. + Tadeusza Kwiecień w 3 r. śm. Jana Marię Daniłko, Wandę Kurzeja, Henryka Piechulskiego. + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Michalskich Pierścionków, dusze w czyśćcu cierpiące. + w rocz. śm. Adama, Balbinę Władysława Jana Bogdana Jacka Żabę. + Janinę Bielach, Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN

Godz. 16.00  + Katarzynę Stanisława Blautów, Emila Pałki, Józefę Franciszka Pałków, Mariannę Żak, Stefanię Mieczysława Madej.

 PONIEDZIAŁEK 9 LIPIEC

Godz. 18.00 + Bogdana Stefana Józefę Stanisława Habów. Rozalię Jana Piotra Madejów. Cecylię Magdalenę Mariana Błautów, zm. z rodz. Kwietniów i Madejów.

Godz. 18.00 + Ryszarda Maciora od kolegi Aleksandra Musiał z żoną.

Godz. 18.00 + Henryka Kuc od Wnuczka Mateusza.

 WTOREK 10 LIPIEC

Godz. 18.00 + Tadeusza Malinowicza w 6  r. śm. od żony Marii z  rodziną.

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka od Dariusza Dudka z rodz.

Godz. 18.00 + Irenę Soska od syna Ryszarda z żoną.

ŚRODA  11 LIPIEC

Godz. 18.00 + Sławomira Mazura w 2 r. śm. int. od rodziców, + Annę Stefana Piotra Palskich, Zenona Mazura.

Godz. 18.00 + Bogdana Żabę – od rodz. Kowalczyków.

Godz. 18.00 + Stanisława Pigulak od rodz. Gachów ze Szczepanowic.

 CZWARTEK  12 LIPIEC

Godz. 18.00 + Macieja Krzysztoforskiego od pasierbicy Beaty z rodziną, oraz wnuka Kamila z rodziną z Oświęcimia.

Godz. 18.00 + Stanisława Romanka od rodz. Sikorów.

Godz. 18.00 +  Irenę Soska od wnuczka Roberta Soski z żoną i synami.

 PIĄTEK  13 LIPIEC

Godz. 18.00 + Annę Józefę Jana Żaków, Jana Żaka, Annę Jana Pałków, Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę, Izabelę Chodkiewicz, zm. z rodz. Żaków Kowalczyków Pałków Herianów.

Godz. 18.00 + Wiesława Bijaka w 1 r. śm.

SOBOTA 14 LIPIEC

Godz. 14.30 – Ślubna – Anna Musiał – Król Grzegorz.

Godz. 16.00 –  Ślubna – Dominika Nowak – Grzegorz Skorupka.

Godz. 18.00 + Marię Adama Kołodziejczyków, Janinę Józefa Wójcików, Józefę Jana Kołodziejczyków, Janinę Felińską, Alfredę Jarecką, Balbinę Kyzioł, Stanisława Wójcika.

NIEDZIELA 15 LIPIEC

Godz. 8.00 + Olę Bomba, Mieczysława Błauta.

Godz. 9.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA O BŁ. BOŻE; 1) W 15 r. ślubu Iwony i Zbigniewa Koniecznych. 2) W 8 r. ur. Aleksandry Kordaszewskiej. 3) O zdrowie i bł. Boże dla Szymona w 11 ur. 4) W 18 r. ur. Moniki Trebus. 5) W 60 r. ur. Czeslawa w podziękowaniu za otrzymane łaski i bł. Boże na dalsze lata. 6) W 40 r. ślubu Jadwigi i Józefa Bujak. 7) W 40 r. ślubu Jerzego i Teresy Krochmal. 8) W 18 r. ur. Karola Kowalczyk – od rodziców. 9) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziny Bańbułów oraz o zdrowie i opiekę Bożą dla brata int. od siostry. 10) W 4 r. ślubu Beaty i Rafała. 11) O zdrowie i bł. Boże dla Piotrusia, w 4 r. ur. Zuzi w 11 r. ur. Michała w 22 r. ur. – int. od babci. 12) W 25 r. ślubu Marty i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla nich i rodziny.

Godz. 11.30  + W 1 r. śm. gen. Feliksa Deli Głównego Komendanta Straży Pożarnej i Honorowego Prezesa OSP Przybysławic. – int. od OSP Przybysławice.

Godz. 16.00  + Henryka Peronia.

8 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.