INTENCJE 5 – 12 SIERPIEŃ

NIEDZIELA 5 SIERPIEŃ

Godz. 8.00 – W 18 r. ur. Oli Błaut oraz o zdrowie i bł. Boże dla wnucząt Pauliny Eweliny Małgosi i Karoliny – int. od babci i dziadka.

Godz. 9.45 – W podziękowaniu za 75 lat życia Lucji z prośbą o bł. Boże.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN.

Godz. 16.00  + Ireneusza Grzebilichowskiego w 3 r. śm. Leokadię i Jana Grzebilichowskich.

 PONIEDZIAŁEK 6 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 + Andrzeja Gajosa od Konrada z rodziną.

WTOREK 7 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 + Mariannę Kowalczyk – od sąsiadów.

Godz. 18.30 + Natalię Byczek – od wnuczki Katarzyny z rodz.

ŚRODA  8 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Oliwii i Karoliny.

Godz. 18.30 + Irenę Soska – od wnuczka Zbyszka z rodz.

 CZWARTEK  9 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 + Leszka Długoszewskiego – od chrześniaka Bartłomieja z żoną.

Godz. 18.30 + Stanisława Banyś – od córki Joanny z rodz.

 PIĄTEK  10 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 + Henrykę Irenę Józef Skórów, Edwarda Józefa Uchtów.

Godz. 18.30 + Stanisława Romanka od Stowarzyszenia Makowianki.

SOBOTA 11 SIERPIEŃ

Godz. 18.00 + Jarosława i Marię Kowalczyk.

Godz. 18.30 + Elżbietę Wójcicką i Helenę Serwatka od syna i wnuka Tomasza z rodz.

 NIEDZIELA 12 SIERPIEŃ

Godz. 8.00 + Marię Zbigniewa Wolnych, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernikiewiczów, Józefę Józefa Błautów, Franciszkę Wawrzyńca Widachów.

Godz. 9.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Annę Władysława Henrykę Stefana Marię Ziołowicz i zm. z rodz. Ziołowicz i Micyków. Annę Słowińską, Adama Juliana Anielę Jacka Kucharzyk, Mariana Gaweł. Stanisława Walerię Mariana Wołkowskich + Stanisława Błauta w 13 r. śm. Janinę Błaut, Apolonię Władysława Jana Józefa Głuszków. + Tadeusza Kazimierza Półtoraków, Władysławę Stanisława Ciępków. + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Henryka Koniecznego, ks. Stanisława Koniecznego, Genowefę Krzysztoforską, Helenę Józefa Stemplów, Stefana Jarosława Stemplów, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla, Henryka Krzysztoforskiego w 2 r. śm. + Lucynę Garnek w 25 r. śm. i zm z rodz. Garnków i Magierów. + Jadwigę Chaba w r. śm. i zm. z rodz. Chabów. + Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Witolda Borowińskiego, Zdzisława Słabonia. + Marię Jana Mieczysława Błaut, Jacka Czesława Janinę Józefa Pałka, Annę Kacprzak, Janinę Dybich, Tadeusza Madeja. + Zofię Lucjana Gawronów. + Józefa Sokoła – od rodz. Kwiatkowskich. + Jadwigę Ptasińską – od bratowej Wójcik z rodz. + Tomasza Dejworka w 11 r. śm. – od żony i syna. + Macieja Krzysztoforskiego w 1 r. śm. + Mariannę Mieczysława Schabów, Mariannę Zdzisława Józefa Bańbułów. + Mariannę Jaros. + Zofię Magdalenę Józefa Habryn, Alfredę Romana Pałków. + Ryszarda Janinę Maciora – od syna Jacka z rodz. + Józefa Stefanię Stanisława Delów, Annę Zalewską, Piotra Agatę Kowalczyków. + Jana Domagałę w 13 r. śm. + Henryka Piechulskiego Stanisława Kazimierę Micyków Bolesława Annę Piechulskich. + Bogusława Włodarskiego i Mirosława Szarka. + Janinę Bielach Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN.

Godz. 14.00 – Ślubna Karolina Robakowska i Piotr Osuch.

Godz. 16.00  + Zdzisława Pierścionka w 11 r. śm. Jana Annę Słowińskich Cecylię Adolfa Pietrasów Bolesława Musiała.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.