INTENCJE 2 – 9 WRZESIEŃ

NIEDZIELA 2 WRZESIEŃ

Godz. 8.00 + Leokadię Annę Stanisława Rosów, Janinę Rosół, Józefa Soskę, zm. z rodz. Rosół, Sosków.

Godz. 9.45 + Leszka Długoszewskiego od rodz. Pasichów Barczyków Piątków.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN.

Godz. 16.00  + Irenę w 4 r. śm. Leszka w 36 r. śm. Grzebilichowskich Aleksandrę Stanisława Kałwów.

PONIEDZIAŁEK 3 WRZESIEŃ

Godz. 8.00 – Msza św. w intencji dzieci i młodzieży w kościele.

Godz. 9.00 – Msza św. w intencji dzieci i młodzieży w szkole na Wierzchowisku.

Godz. 18.00 + Piotra Kobylca w 3 r. śm.

Godz. 18.30 + Mariana Muchę w 7 r. śm. Jakuba Mariannę Długoszewskich, Czesława Zofię Dlugoszewskich, Kazimierza Berkowicza, Olgę Molenda.

WTOREK 4 WRZESIEŃ

Godz. 18.00 – W podziękowaniu za wszelkie łaski i prośba o bł. Boże dla Anny i Mieczysława w 25 r. śl.

Godz. 18.30 + Eugeniusza Barczyka, Zofię Mentel, Stanisława Irenę Henryka Barczyków.

Godz. 18.30 + Jacka Bielacha – od sąsiadów.

ŚRODA  5 WRZESIEŃ

Godz. 18.00 + Mariannę Kowalczyk – od rodz. Wiadernych.

Godz. 18.30 + Marię Jankowską, Józefę Bronisława Lewandowskich.

Godz. 18.30 + Irenę Soska – od Barbary Micyk z rodz.

CZWARTEK  6 WRZESIEŃ

Godz. 18.00 – o zdrowie i bł. Boże dla Antoniego w 1 r. ur. Huberta w 11 r. ur. Natalii w 17 r. ur i Jasia w 4 r. ur.

Godz. 18.30 + Lucynę Garnek i zm. z rodz. Garnków i Magierów.

PIĄTEK  7 WRZESIEŃ

Godz. 18.00 + Jana Skowerę – od syna Tomasza z rodz.

Godz. 18.30 + Janinę Stanisława Pasików, Józefa Teofilę Ziołów.

Godz. 18.30 + Natalię Byczek – od Emilii Rolka.

SOBOTA 8 WRZESIEŃ

Godz. 8.00 + Marię Jarosława Kowalczyk.

Godz. 9.45 + Józefa Cecylię Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zuzannę Zofię Annę Kazimierza Widachów, Bolesława Marię Józefa Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów.

Godz. 12.00 – SUMA ODPUSTOWA

Godz. 16.00 + Zdzisława Kmity, Stanisława Jadwigę Kmitów, Jadwigę Józefa Bielachów.

NIEDZIELA 9 WRZESIEŃ

Godz. 8.00 + Emilię Józefa Miłków, Stanisławę Miłek, Józefę Stanisława Garusów.

Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Mariusza Wróbla w 10 r. śm. – int. od mamy i siostry z rodz. + Marię Łaksa + Krystynę  Adolfa Więcek, Cecylię w r. śm. i Stefana Byczków. + Henrykę Michała Koniecznych,  Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Walerię Banyś Stanisława Kmitę. + Zenobię i Tadeusza Mucha. + Annę Stanisława Kurzejów, Adama  Helenę Lisowskich, Rozalię Słabończyk. +  Jadwigę Ptasińską – od Anny i Andrzeja Cegła z Chodowa. + Katarzynę Stanisława Błautów, Emila Pałki, Józefę Franciszka Pałków, Stefanię Mieczysława Madejów, Mariannę Mazela – od Ewy Dudek z rodz. + Ryszarda Maciora – od mieszkańców Marianowa. + Krystynę Więcek w 1 r. śm. i 30 r. śm. Adolfa Więcek – int. od córki.  + Jana Domagałę. + Henryka Błauta, Eugenię Stanisława Blautów, Piotra Zofię Filusów, Jana Marię Kałwów, oraz zm. z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące. Marię Łaksa od rodz. Łaksów z Olkusza. + Stanisława Żelaznego – od wnuczki Aleksandry z mężem. + Janinę Bielach, Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów.

Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN.

Godz. 16.00  + Czesława Sygułę.