INTENCJE 9 – 16 WRZESIEŃ

INTENCJE 9 – 16 WRZESIEŃ

NIEDZIELA 09 WRZESIEŃ
Godz. 8.00 + Emilię, Zbigiewa Miłków, Stanisławę Miłek, Józefę Stanisława Garusów.
Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + Mariusza Wróbla w 10 r. śm. – int. od mamy i siostry z rodz. + Marię Łaksa + Krystynę Adolfa Więcek, Cecylię w r. śm. i Stefana Byczków. + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Walerię Banyś Stanisława Kmitę. + Zenobię i Tadeusza Mucha. + Annę Stanisława Kurzejów, Adama Helenę Lisowskich, Rozalię Słabończyk. + Jadwigę Ptasińską – od Anny i Andrzeja Cegła z Chodowa. + Katarzynę Stanisława Błautów, Emila Pałki, Józefę Franciszka Pałków, Stefanię Mieczysława Madejów, Mariannę Mazela – od Ewy Dudek z rodz. + Ryszarda Maciora – od mieszkańców Marianowa. + Krystynę Więcek w 1 r. śm. i 30 r. śm. Adolfa Więcek – int. od córki. + Jana Domagałę. + Henryka Błauta, Eugenię Stanisława Blautów, Piotra Zofię Filusów, Jana Marię Kałwów, oraz zm. z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące. Marię Łaksa od rodz. Łaksów z Olkusza. + Leokadię, Edwarda Jedynak, Zofię, Piotra, Stanisława Przybyła + Michała Marię Dzierzów, Anielę Marię Dziedziców + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnisów, Krystynę Bolesława Waldemara, Stanisława Szarków, Mariannę, Władysława Murowanych, ks. Bogdana, Zofię, Stefana Perków + Stanisława Żelaznego – od wnuczki Aleksandry z mężem. + Janinę Bielach, Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów.
Godz. 11.30  – O powrót do zdrowia, szczęśliwy przebieg operacji dla Patrycji
Godz. 16.00 + Czesława Sygułę.

PONIEDZIAŁEK 10 WRZESIEŃ
Godz. 14.00 – Msza Święta Pogrzebowa: + Janinę Kałwa
Godz. 18.00 + Mariannę Kowalczyk – od rodziny Stachów z Porąbki
Godz. 18.30 + Janinę Kołodziejczyk – od rodz. Nowaków i Klimasów
Godz. 18.30 + Mariannę Mazela – od rodziny Sułkowskich i Ćieslików

WTOREK 11 WRZESIEŃ
Godz. 18.00 – W podziękowaniu za wszelkie łaski i prośba o bł. Boże dla Dawida w 27 rocz. urodzin.
Godz. 18.30 + Stanisława Barczyk – od rodziny Borowieckich
Godz. 18.30 + Michała Konieczny – od córki z mężem

ŚRODA  12 WRZESIEŃ
Godz. 18.00 + Stanisława Soboła
Godz. 18.30 + Józefy Kowalskiej w 8 rocz. śm, Barbary Bratek – od męża i sąsiadów
Godz. 18.30 + Stanisław Romanek – od Kowalskich z dziecmi

CZWARTEK  13 WRZESIEŃ
Godz. 8.00 – Za parafian
Godz. 18.00 + Genowefę, Jana, Zdzisława Brodzińskich, Jadwigę, Mirosława Brodzińskich
Godz. 18.30 + Helenę Serwatkę, Elżbietę Wójcicką – od rodz. Krzywdów z Bochni

PIĄTEK  14 WRZESIEŃ
Godz. 18.00 + Genowefę Kowalczyk – od córki Barbary i wnuczki Krzysztofy
Godz. 18.00 + Stanisława Barczyk – od żony Heleny
Godz. 18.30 + Janinę Kwiecień – od wnuczka Mariusza z rodz.

SOBOTA 15 WRZESIEŃ
Godz. 16.00 – Ślub Agnieszki Seweryn i Rafała Kyzioł
Godz. 18.00 + Zygmunta, Mariana w 12 rocz. śm. Aleksandra, Józefę, Jana, Juliana Herianów, Józefę, Antoniego, Władysława Mentlów, Józefa Żabę, Stanisławę, Hendryka Nowaków, Bolesława Szlachtę, Jana Żaka, Annę, Annę Jana Pałków zm. z rodz. Mentlów, Herianów
Godz. 18.30 – W 1rocz. ślub Karoliny i Radosława, i w pewnej intencji – intencja od rodziców
Godz. 18.30 – W 25 rocz. ślubu Iwony i Krzysztofa

NIEDZIELA 16 WRZESIEŃ
Godz. 8.00 + Genowefę, Zygmunta Janusów, Mariannę Bronisława Micyków
Godz. 9.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE; – W 10 rocz. ślubu Krystiana i Pauliny Skotwicznych 40 i Błogosławieństwo Boże dla syna Antoniego – W 1 rocz. urodzin Alana Nowaka – Wiktorię Włodarczyk w 18 rocz. urodzin – od rodziców – W 80 rocz. urodzin Stanisława Rosół – od rodziny, – W 18 rocz. urodzin Mileny Filus, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ani i Karolinki, babci oraz rodziców, -O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 5 rocz. urdzin, – O zdrowie i błogosławieństwo Boże Mariana Kolwalczyka w 80 rocz. urodzin, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogołwieństwo Boże, – W 35 rocz. ślubu Zenony i Wacława
Godz. 11.30  + ZA PARAFIAN.
Godz. 16.00 – W 50 rocz. ślubu Marii i Leszka w rocz. ślubu o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

26 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 18591 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/09/08/intencje-9-16-wrzesien/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.