INTENCJE MSZALNE 30.09. – 07.10.2018r.

NIEDZIELA 30 WRZESIEŃ
Godz.8.00 + Aleksego Musiał – od żony
Godz.9.45 + Stefana Zioło w 4 rocz. śm., Wandę Zioło
Godz.11.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w14 r. ur. Joanny Galczak.
Godz.16.00 + Ludwika Nowickiego w 12 rocz. śm. Andrzeja Sikorę, Bolesława, Balbinę Chłopków, Mateusza i Anielę Nowickich.

PONIEDZIAŁEK 01 PAŻDZIERNIKA
Godz.17.30 + Władysława, Juliannę Mazeli i Henryka, Zofię Nurka                                                                                  Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
Godz.18.30 + Mariannę Kowalczyk – od rodziny Świdów z Kamiennej Góry. Godz 18.30 + Bogdana Żabę – od Marzeny Mańki z rodziną

WTOREK 02 PAŻDZIERNIKA
Godz.17.30 + Lucjan Żak w 2 rocz. śm. – od syna i córki z rodziną
Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
Godz.18.30 + Jadwigę Garus, Juliana Garusa, Wiktorię Adamus w rocz. śm. Godz.18.30 + Irenę Soska – od rodziny Mazurów

ŚRODA 03 PAŻDZIERNIKA
Godz.17.30 + Idziego Danutę Habrynów, Józefa, Mariannę Borgiasz
Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
Godz.18.30 + Mariannę Kowalczyk i jej męża – od Tadzi i Jerzego Mucha Godz 18.30 + Alicję Pałka – od siostry z rodziną

CZWARTEK 04 PAŻDZIERNIKA
Godz.08.00 + Janinę Kwiecień – od uczestników pogrzebu
Godz.17.30 + Stanisława Romanek – od rodz. Gawronów i Lewartowskich Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE Godz 18.30 + Helenę Serwatkę i Elżbietę Wójcicką – od Genowefy Nowak

PIĄTEK 05 PAŻDZIERNIKA
Godz.17.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Koła Różańcowego z Wymysłowa i ich rodzin oraz opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.
Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
Godz.18.30 + Mariannę Kowalczyk – od rodziny Olewińskich Godz 18.30 + Bogdana Żaba – od rodziny Kowalczyków

SOBOTA 06 PAŻDZIERNIKA
Godz.15.00 – Ślub Król Kinga – Cichy Łukasz Godz.17.30 + Olę Bomba w 5 rocz. śm.
Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
Godz.18.30 + Marianna Jadamus, Zdzisław Jadamus, Wandę i Władysława Michalskich

NIEDZIELA 07 PAŻDZIERNIKA
Godz.8.00 + W rocz śm. Marii, Zbigniewa Wolnych, Genowefy, Stanisława Wolnych, Julii, Franciszka Kałwów, Heleny, Edwarda, Błautów, Ewy Błaut, Tomasza i Wiesława Czernikiewiczów
Godz. 9.45 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka                                                                                                      Godz. 15.00 – W intencji członkiń koła różańcowego i ich rodzin Podlesice I
Godz.11.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wszystkich kół różańcowych
Godz.16.00 – NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE Godz.16.30 + Józefa, Weronikę, Franciszka Zabów, Zygmunta, Aleksandra, Herianów, Józefę, Antoniego, Władysława Mentlów, Janiny, Mariana Sawiczów, Jana Żaka.

3 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.