Zapraszamy do modlitwy rózańcowej

Proszę Was abyście w październiku modlili się w intencji Kościoła, aby Najświętsza Maryja Panna i Michał Archanioł bronili go przed działaniem złego ducha, który atakuje i dzieli wspólnotę wierzących. Modlitwa jest wielką siłą przeciw złemu duchowi, którzy w naszych czasach krąży po świecie, aby gorszyć i oskarżać. Proszę, by zwiększyć wysiłek modlitwy, zarówno osobisty, jak i wspólnotowy – to wczorajsza (z 29 września br.) zachęta papieża Franciszka dla wszystkich wierzących na październik. Papież zaprasza również wszystkich modlących się do odmowienia po różańcu modlitwy Pod Twoją Obronę i modlitwy do św. Michała Archanioła papieża Leona XIII, by wzywani wstawiali się za Kościołem Chrystusowym w dobie kryzysu. Papież wskazał powyższe modlitwy jako skuteczne narzędzie pozwalające wierzącym wytrwać z Jezusem pod krzyżem.


Różaniec odprawimy w październiku codziennie w dni powszednie o 18.00. W niedziele października różaniec o 16.00. Zapraszamy dzieci, zwłaszacza w roku przed i po pierwszej Komunii św., młodzież, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania i wszystkich wierzączych w moc paciorkowej modlitwy.

24 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/10/03/zapraszamy-do-modlitwy-rozancowej/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you will find 4485 more Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/10/03/zapraszamy-do-modlitwy-rozancowej/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.