14 październik  2018  XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek zostaną przeznaczone na potrzeby ubogiej a zdolnej młodzieży.

2)  Trwa miesiąc październik, który nieodłącznie związany jest z różańcem. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii jest od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 w niedzielę o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich do częstego udziału.

3) W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy święto św. Teresy od Jezusa, we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w środę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek święto św. Łukasza, a w sobotę wspomnienie św. Jana Kantego.

4) Bardzo serdecznie proszę o posprzątanie kościoła panie z Makowa w sobotę o godz. 9.00.

5) Z prac remontowych –trwają prace przy skarpie,  trwają prace na cmentarzu. Już widać znaczne postępy.

6) Za tydzień taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

7) Na nagrobkach przyklejono numery bardzo proszę aby ich nie zrywać.

8) Zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką.

1. … [Trackback]

[…] There you can find 8059 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/10/14/ogloszenia-5/ […]