INTENCJE MSZALNE 04 Listopada – 11 Listopad 2018r.


NIEDZIELA 04 LISTOPAD
Godz.8.00
+ Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka
Godz.9.45 + Andrzeja Balbinę Garnków, Jana Króla, Ludwika Wiktorię Turek, Mirosławę Antoniego Wnuk, Zofię Romana Habryń
Godz.11.30 – Za parafian

Godz.15.00 + Władysława Mentla w 40 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 05 LISTOPAD

Godz.16.00 + Aleksego Musiał w 3 rocz. śm. – od żony

Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od rodz. Żabów z Klucz
Godz.16.30 + Sławomir Mazur – od brata Marcina z rodziną od i od chrześnicy Oli

WTOREK 6 LISTOPAD
Godz.16.00 + Juliana Rozalię Czekajów, Franciszka Mariannę Żaków
Godz.16.30 + Franciszka Józefę Alfreda Grojców, Macieja Grojca  zm. z rodziny: Grojców Raczyńskich Karnasiów

ŚRODA 7 LISTOPAD
Godz.16.00 + Janinę Kwiecień – od rodziny Głąb Grzanka Strzałka Kołodziejczyk
Godz.16.30 + Leszka Długoszewskiego – od żony Janiny z dziećmi.

CZWARTEK 08 LISTOPAD
Godz.16.00
+ Stanisława Banyś – od kolegów i koleżanek córki Asi z pracy.
Godz.16.30 + Helenę Serwatkę – od mieszkańców Przybysławic

PIĄTEK 09 LISTOPAD
Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od rodz. Białasów

Godz.16.30 + Stanisława Banyś – od Ewy z rodziną

SOBOTA 10 LISTOPAD

Godz.15.00 + Ślub: Kwapiński Kamil i Dudek Angelika

Godz.16.00  – W 35 rocz. ślubu Joanny i Witolda oraz o bł. Boże dla dzieci i wnuków.

Godz.16.30 +  20 rocz. śm. Alicję Olkuśnik Jana Włodzimierza i Tadeusza

NIEDZIELA 11 LISTOPAD
Godz.8.00
+ Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnisów Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarków Mariannę Władysławę Murowanych

Godz.9.45 + Zbiorowa za zmarłych:                                           

+Stefana w rocz. śm. i Cecylię Byczków Józefa i Irenę Soskę i .

+Balbinę w 4 rocz. śm. Romana Szczepkę i Jana Czapnika i    Annę Czapnik.

+ Mariana Grojca w 2 rocz. śm. – od córki i Urszuli z rodziną.

+ Danutę Byczek w 4 rocz. śm. Józefa i Romana Byczek.

+ Józefa Samka w 10 rocz. śm.

+ W 2 rocz. śm. Mariana Grojca – od córki Urszulii z rodz.

+ Helenę, Bartłomieja, Marię,Krzysztofa Kotnisów, Krystynę Bolesława Waldemara, Stanisława Szarków, Mariannę, Władysława Murowanych, ks. Bogdana, Zofię, Stefana Perków

+ Józefa Haberka

+ Henryka Błauta w 5 rocz. śm. Eugeni i Stanisława Błautów, Piotra Zofię Filusów Jana Marię Kałwów i zm. z tych rodzin duszę w czyśćcu cierpiące.

+ Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Widuchów Bolesława Marię Józefa Zająców Marię Jankowską Józefę  Bronisława Lewandowskich

+Gustawa Chojnackiego Annę Zbigniewa Habryn Marię Feliksa Kwiecińskich Henryka Foltyn Annę Michała Chojnackich.

+Romanę Weronikę Władysława Jana Lucjana Rajsy

+ Marii Celiny Teresy Józefa Jana Ligenzów

+Elżbietę Józefa Nędzów

+ Ludwikę Andrzeja Jana Kowalczyków

+Annę Stanisława Alinę Reginę Madejów.

+Zofię Mentel.

+Andrzeja Stanisława Deli.

+Janinę Mazurkiewicz

+ Jana Eugeniusza Barczyków

+ Stanisława Madeja Marii Żaków

+ Józefa Michalinę Byczek.

+ Józefę Kazimierza Leszka Henrykę Pepera.

+ Marię Annę Stefana Półtorak Katarzynę Łasińską Henryka ks. Kazimierza Jana Jadwigę Dzieżow Janinę Stanisława Pasików

Godz.11.30 – W intencji Ojczyzny

Godz.15.00 + Janinę Stefana Tadeusza Bijaków Julianę Michała Jadwigę Musiałów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.