INTENCJE MSZALNE 11 Listopada – 18 Listopad 2018r

INTENCJE MSZALNE 11 Listopada  – 18 Listopad 2018r.


NIEDZIELA 11 LISTOPAD
Godz.8.00
+ Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnisów Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarków Mariannę Władysławę Murowanych ks. Bogdana Zofię Stefana Perków
Godz.9.45 + Zbiorowa za zmarłych: Stefana w rocz. śm. i Cecylię Byczków Józefa Soskę i Irenę Soskę.+ Balbinę w 4 rocz. śm. Romana Szczepki i Jana Czapnika i Annę Czapnik.+ Mariana Grojca w 2 rocz. śm. – od córki Urszuli z rodziną.+ Danutę Byczek w 4 rocz. śm. Józefa i Romana Byczek.+ Józefa Samka w 10 rocz. śm. + W 2 rocz. śm. Mariana Grojec – od córki Urszulii z rodz. + Józefa Haberka.+ Henryka Błauta w 5 rocz. śm. Eugeni i Stanisława Błautów, Piotra Zofię Filusów Jana Marię Kałwów i zm. z tych rodzin i duszę w czyśćcu cierpiące.+ Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Widachów Bolesława Marię Józefa Zająców Marię Jankowską Józefę  i Bronisława Lewandowskich.+ Gustawa Chojnackiego Annę Zbigniewa Habryn Marię Feliksa Kwiecińskich Henryka Foltyn Annę Michała Chojnackich.+ Marię Annę Stefana Półtorak.+ Katarynę Łasińską Henryka ks. Kazimierza Jana Jadwigę Dzieżów Janinę Stanisława Pasików.+ Józefa Michalinę Byczek Józefę Kazimierza Leszka Henryka Pepera.+ Romanę Weronikę Władysława Jana Lucjana Rajsy Marii Celiny Teresy Józefa Jana Ligenzów Elżbietę Józefa Nędzów Ludwikę Andrzeja Jana Kowalczyków Annę Stanisława Alinę Reginę Madejów.+ Zofię Mentel.+ Andrzeja Stanisława Dela + Janinę Mazurkiewicz Jana Eugeniusza Barczyków Stanisława Madeja Marii Żaków +  Janinę Bielach, Bronisławę, Franciszka Marię Mariana Bielachów. + Stanisława Żelaznego od Waldka Kubika.
Godz.11.30 – Msza Patriotyczna                                             

 Godz.15.00 + Janinę Stefana Tadeusza Bijaków Janinę Michała Jadwigę Musiałaów.

PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPAD

Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od sąsiadów Żabów i Manków         

Godz.16.30 + Antoniego i Mariannę Kyziołów, zm. z rodz. Kyziołów, Papajów i Adamczewskich

 

 

WTOREK 13 LISTOPAD

Godz.16.00 + Stanisława Barczyka – od rodz. Krawców

Godz.16.30 + Stanisława Sojka i Alinę Sojka – od córki Renaty z rodziną.                                                                                      

Godz.16.30 + Stanisława Romanek – od syna Marcina z rodziną i syna Michała z rodziną                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA 14 LISTOPAD

Godz.16.00 + Marię Gruszczyńską – od rodziny Schabów

Godz.16.30 + Czesława Pałkę w 2 rocz. śm. – od żony z rodziną.     

                                                                                          

CZWARTEK 15 LISTOPAD


Godz.08.00 +
Leszka Długoszewskiego od ucz. pog.                                                             

Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od Jarosława Kowalczyka z rodziną

Godz.16.30 + Janinę Micek – od rodz. Janusów z Witowic 

PIĄTEK 16 LISTOPAD

Godz.16.00 + Zofię, Piotra(ojca), Piotra(syna), (brata)Edwarda Kobylców                 

Godz.16.30 + Adama Kiwiora w 18 rocz. śm. i Juliana Kiwiora

SOBOTA 17 LISTOPAD                                                       

 Godz.16.00 + Zygmunta Oleksego w 10 rocz. śm. Teofila Stanisławę, Feliksa Oleksych, Teofila Dziubdziela                                   

Godz.16.30 + Mariana Szwagrzyka

NIEDZIELA 18 LISTOPAD
Godz.8.00
+ W 5 rocz. śm. Marię Jaros
Godz.9.45 Zbiorowa o Boże Błogosławieństwo: –W 10 rocz. urodzin dla Filipa i Jakuba Papaj  i ich rodziców. W 1 rocz. urodzin Blanki i Rafała – intencja od dziadków i pradziadków    W 25 rocz. ślubu Andrzeja i Agnieszki Koniecznych – od córki z mężem i córką. – O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i oraz o zdrowie dla dziecka – od Babci -W 3 rocz. urodzin Filipka, od Dzidków o zdrowie i błogosławieństwo Boże i w 10 rocz. urodzin Emilki  – od  rodziców i dziadków. – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 7 rocz. urodzin Marysi w 3 rocz. urodzin Mikołaja i w 2 rocz. urodzin Zosi
Godz.11.30 – Za parafian                                               

Godz.15.00 + Jana, Czesława i Franciszka Szarków Anieli, Krystynę i Franciszka Dejworków Mariannę Dubielak                                                                       

Godz. 16.00 –W intencji Koła Różańcowego na Wierzchowisku.

 

 

 

25 komentarzy

 1. … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/11/13/intencje-mszalne-11-listopada-18-listopad-2018r/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/11/13/intencje-mszalne-11-listopada-18-listopad-2018r/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/11/13/intencje-mszalne-11-listopada-18-listopad-2018r/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Here you will find 34532 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/11/13/intencje-mszalne-11-listopada-18-listopad-2018r/ […]

 5. … [Trackback]

  […] There you can find 73167 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/11/13/intencje-mszalne-11-listopada-18-listopad-2018r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.