INTENCJE MSZALNE OD 25 LISTOPADA DO 2 GRUDNIA 2018R.

NIEDZIELA 25 LISTOPAD
Godz.8.00
+ Za zmarłe członkinie z Koła Różańcowego z Marianowa oraz zmarłych z ich rodzin                                                                                                                                    

Godz.9.45 + Józefa Gajdę w 20 rocz. śm. Adolfa Delę Grażynę Latos i Stanisława  Dudek i Bogdana Żabę

Godz.11.30 + W 1 rocz. śm. Helenę Serwatka – od syna Zbyszka z żoną oraz   + Elżbietę Wójcicką                                  

Godz.15.00 + Antoniego Palusińskiego – od syna z rodziną

PONIEDZIAŁEK 26 LISTOPAD                                                                                                   

Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od Mariana Kowalczyka z żoną    

Godz.16.30 + Marii Gruszczyńskiej – W 4 rocz. śm. Jana Raja i Janinę Bijak

Józefa Bijaka

WTOREK 27 LISTOPAD                                                                                                         

 Godz.16.00 + Juliusza Majcherczyka – od żony                                         

Godz.16.30 + W 3 rocz. śm. Stanisława Sojka i Aliny Sojka – od córki Małgorzaty z rodziną

Godz. 16.30 + Jana Dziedzica Annę Dziedzic Jacka Żabę

ŚRODA 28 LISTOPAD

Godz.13.00 + Pogrzeb  + Konieczna Krystyna

Godz.16.00 + Alinę Zdzisława Migas Renatę Gurgacz Krzysztofa Koniecznego

Godz.16.30 + Stanisława Barczyka – od chrześniaka Zbigniewa

Godz.16.30 + Henryka Kuc – od Henryki i Jana Dudków

CZWARTEK 29 LISTOPAD 

Godz.08.00 + Juliannę Mazela od ucz. pog.                                                    

Godz.16.00 + Joannę Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów

Godz.16.30 + Stanisława Banyś – od sąsiadów Kwietniów

PIĄTEK 30 LISTOPAD

Godz.16.00 + Andrzeja Delę – od mamy

Godz.16.30 + Mariannę Kyzioł – od Anny i Krzysztofa Muchów

Godz.16.30 + Bolesława Kamionka od Koła Różańcowego z Wymysłowa.

 SOBOTA 1 GRUDZIEŃ                                                 

Godz.16.00 + Mariannę i Jana Kowalczyków – od siostry z rodziną

Godz.16.30 + W 8 rocz. śm. Henryka Bałazego – od syna z rodziną

NIEDZIELA 2 GRUDZIEŃ
Godz.6.30
+ Helenę Serwatkę – od rodz. Krzywdów z Bochni 

Godz.8.00 + Tadeusza Stasiek, Grzegorza Stasiek i Sławomira Mazur

Godz.09.45 + Jana Wójcika w rocz. śm. i zm. z rodziny: Antoniego Leokadię

Kazimierza Ptasińskich

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.16.00 + Elżbietę Filus – od męża Jerzego z córkami

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.