INTENCJE MSZALNE 10 LUTY – 17 LUTY 2019r.

NIEDZIELA 10 LUTY
Godz.8.00 + Józefa, Władysławę, Bogusława, Włodarskich, Józefa, Genowefę Koniecznego.
Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Mariannę Mazela w 1 rocz. śm. Tadeusza Mazela. + Marię Sroczyńską w 28 rocz. śm. + Marię Droźdz i Stanisława w 2 rocz. śm. + Stefana Błauta w 7 rocz. śm. + Monccini Gajdana Mazza. + Genowefa Ciepał w 10 rocz. śm. Władysława Ciepał, Mariana Mucha. Antoninę Ciepał + Annę, Władysławę, Mariannę, Wiktora Padło, Jana Padło w 30 rocz. śm. + Irenę, Danutę, Annę, Marcina, Wiesława Gajowiec. + Edwarda Gajowca w 20 rocz. śm. + Edwarda, Annę Sroka, Stanisława Mariannę Ziołowicz, Stefanię Majchrzak, Alinę, Stanisława Sojka. + Stanisławę, Kazimierę, Leona Żelaznych Zosię Zyś, wszystkich zm. z rodz. Gajowiec, Ziołowicz, Kot, Żelaznych, Zyś. + Henryka, Eugeni, Stanisława Błautów, Aleksandrę, Zofię, Piotra, Filusów zm. z rodz., duszę w czyśćcu cierpiące. + W 13 rocz. śm. Edmunda Kośmidra i Genowefę. + Kamila Chata w 3 rocz. śm. Antoninę Józefa Jarosów. + Stani-sława Mazur – od żony. + Zofię i Kazimierza Bazorów, Irenę i Jerzego Kucharskich. + W 2 rocz. śm. Władysławę Ciępka. + Marię Mariana Bronisławę Janinę Franciszka Bielachów. + Aleksandrę Filus – od rodz. Zająców. + Stanisławę Mariana Rutkowskich.
Godz.11.30 – Za parafian
Godz.15.00 + Stanisława Delę w 5 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 11 LUTY
Godz.16.00 + Stanisławę w 4 rocz. śm. Józefa Serwatków. Helenę Józefa Leszka Czesława Fijorów, Zuzannę Lisowską
Godz.16.30 + Helenę i Leopolda Rusek w rocz. śm.

WTOREK 12 LUTY
Godz.16.00 + Jakuba Chojnackiego – od swatowej Janiny z mężem
Godz.16.30 + Ryszarda Kowalczyka i Leopolda Heriana – od rodz. Ciułów z Wierzchowiska.

ŚRODA 13 LUTY
Godz.16.00 + Irenę Stanisława Firów, Mariana Danusię Szybalskich za wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące.
Godz.16.30 + Jadwigę Ptasińską – od chrześnicy Agaty z rodz.

CZWARTEK 14 LUTY
Godz.08.00 +
Godz.16.00 + Henryka Barczyka – od żony Zofii.
Godz.16.30 + Marię i Krzysztofa Kotnis – od Zbigniewa z rodziną.

PIĄTEK 15 LUTY
Godz.16.00 + Jakuba Chojnackiego – od Magdaleny i Tomasa Kringel- Hyse
Godz.16.30 + Leonarda Kowalczyka – od żony Marianny

SOBOTA 16 LUTY
Godz.07.00 + Mariannę Kotnis w 1 rocz. śm. Piotra Kotnis Annę Przybyła i Marka Ożarowskiego, Teresę Wdowiarską.
Godz.16.00 + Czesława Barbarę Dubrownik, Marię Lechowską, zm. z rodz. Dubrowników, Bienko, Pancerz.
Godz.16.30 + Halinę Kobylec w 1 rocz. śm.

NIEDZIELA 17 LUTY
Godz.8.00 + Stefana, Bogdana, Józefę, Stanisława, Habów. Rozalię, Jana, Piotra, Madejów. Cecylię, Mariana, Magdalenę Błautów.
Godz.09.45 – MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 25 rocz. ślubu Marii i Sylwestra. – O szczęśliwy przebieg operacji. – W 45 rocz. ślubu Ewy i Zbigniewa.
Godz.11.30 – Za parafian
Godz.15.00 + Stefanię, Władysława, Rafała Gwiazdę, Leokadię, Basię Kazimierza Nowak.

2 komentarze