INTENCJE MSZALNE 3 MARZEC – 10 MARZEC 2019r.

INTENCJE MSZALNE 3 MARZEC – 10 MARZEC 2019r.

NIEDZIELA 3 MARCA
Godz.8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Kingi Kowalczyk w 18 rocz. urodzin – od rodziców.
Godz.09.45 + Józefa i Annę Rusków, Jana Wójcika, Zdzisławę Pałka.
Godz.11.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Ks. Kazimierza Syrka z racji imienin.
Godz.15.00 + Romana Habryn w 1 rocz. śm. Zofię Habryn, Jana Króla, Andrzeja Balbinę Garnek, Wiktorię Ludwika Turek.

PONIEDZIAŁEK 4 MARZEC
Godz.16.30 + Jadwigę Ptasińską – od brata Henryka z rodziną.
Godz.16.30 + Kazimierza Berkowicza, Mariana Muchę, Olgę Molenda.

WTOREK 5 MARZEC
Godz.16.00 + W 3 rocz. śm. Mariannę Gwiazdę, W 1 rocz. śm. Helenę Bucha.
Godz.16.30 + Henryka Janus, Zuzannę, Stefana, Wiktorię, Franciszka Krzysztoforskich i Henryka Krzysztoforskiego.
Godz.16.30 + Leonarda Kowalczyka – od wnucząt Katarzyny i Michała oraz prawnuczka Franciszka.

ŚRODA 6 MARZEC
Godz.08.00 + Stanisława Barczyka – od swatów Habera.
Godz.16.00 + Henryka Peronia w rocz. śm.
Godz.17.00 + Jakuba Chojnackiego – od pracowników Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom.

CZWARTEK 7 MARZEC
Godz.16.00 – O szczęśliwą operację dla Jasia.
Godz.16.30 + Stanisława Imiołek, Ryszarda Kowalczyka – od dzieci Oli, Łukasza z Kewinem.
Godz.16.30 + Jacka Bielacha – od pracowników Ośrodka Zdrowia w Szreniawie.

PIĄTEK 8 MARZEC
Godz.15.30 – DROGA KRZYŻOWA
Godz.16.00 + Grzegorza Józkowicza w 17 rocz. śm. i Piotra Dudka.
Godz.16.00 + Henryka Kuc – od kolegów syna z firmy Mostal.
Godz.16.30 – W podziękowaniu za szczęśliwą operację Gabrieli, oraz o zdrowie i bł. Boże w dalszym życiu.

SOBOTA 9 MARZEC
Godz.16.00 – W 60 rocz. urodzin męża Ryszarda z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.
Godz.16.30 + Stanisława Dudka w 6 rocz. śm. Grażynę Latos, Adolfa Delę.
Godz.16.30 + Jadwigę Ptasińską – od Loli, Marychny i Krysi.

NIEDZIELA 10 MARCA
Godz.8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Krzysztofa w 18 rocz. urodzin.
Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Władysławę, Teodora Delów. + W 4 rocz. śm. Janinę Błaut, Stanisława Błaut, Władysława Apolonię, Józefę Głuszków, zm. z rodz. Głuszków, Błautów. + Wiktorię, Stanisława Bałazych, Jana, Annę Żabów, Józefę Bronisława Stanisława Szypulskich, Józefa Czajki, Kazimierza Koniecznego. + W 15 rocz. śm. Teresę Łągiewka, W 4 rocz. śm. Stanisława Łągiewka – od dzieci. + Józefę Toboła, Katarzynę, Józefa Kuc, Zofię, Jana Warchoł, Natalię Kazimierza Kałwów, Franciszkę, Jana, Franciszkę, Karola Kałwów, Zygmunta, Katarzynę, Jana Grochowskich. + Marię Droźdź w 16 rocz. śm. i Stanisława, Krystynę i Stanisława Maj. + Emilię i Zbigniewa Miłek, Stanisławę Miłek, Józefę, Stanisława Garusów. + Jana, Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich, Władysława, Helenę Zarzyckich. + Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka Bielachów. + Józefę, Władysława, Stanisława Dynaś, Henryka Krzysztoforskiego, Zuzannę, Stefana Krzysztoforskich. + Rozalię, Jana, Piotra, Madejów zm. z rodz. Kwietniów, Madejów, Cecylię, Magdalenę Błautów. + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Aleksandrę Zofię, Piotra Filusów, zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów. + Ryszarda Kowalczyka – od żony. + Krystynę Kucharską. + Bogusława Grojec – od Klaudii z mężem i Julianem. + Józefę Grojec w 3 rocz. śm. Mariana Grojec – od córki Urszuli z rodziną. + Tadeusza Strug w 1 rocz. śm. Marię, Mieczysława Płoszaj, zm. z rodz. Kwietniów, Płoszajów, Hannę, Edwarda i Lidię Strug. + Annę Nowak – od rodziny Rusnarczyków z Trzebienic. + Stanisława, Annę, Jana, Stefana, Annę, Rachwałów, Pelagię, Zygmunta, Wa-lentego, Danutę, Szczepana, Habów, Mariannę, Jakuba Żabów i za wszyst-kie duszę w czyśćcu cierpiące. + Romana Pawlik. + Helenę, Władysława Ba-ran, Marię Galczak.
Godz.11.30 – Za parafian
Godz.15.00 + GORZKIE ŻALE
Godz.15.30 + Genowefę, Krzysztofa Wróbel, Wandę, Stanisława Mazur, zm. z rodz. Wróblów i Mazurów.

8 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/03/01/intencje-mszalne-3-marzec-10-marzec-2019r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/03/01/intencje-mszalne-3-marzec-10-marzec-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.