Badania mammograficzne

Dyrekcja Centrum Medycznego TOP-MED. w Miechowie zaprasza wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat na profilaktyczne badania mammograficzne finansowane przez NFZ,  które mogą wykonywać kobiety co 2 lata bez skierowania i bezpłatnie.

Badania wykonywane są nowym cyfrowym stacjonarnym aparatem codziennie od poniedziałku do piątku i w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Nowy aparat cyfrowy daje gwarancję minimalnej dawki promieniowania i maksymalnej jakości otrzymanego obrazu, co przekłada się na możliwość wczesnego odkrycie podejrzanych zmian w sutku.

Na badanie można zapisać się osobiście w siedzibie NZOZ Centrum Medycznego TOP-MED. w Miechowie ul. Piłsudskiego 23, lub pod numerem telefonu 519 184 001.

Czas oczekiwania na badanie jest krótki maksymalnie 2-3 dni.

Pacjentka poza opisem wyniku badania otrzymuje obraz badania nagrany na płycie CD co umożliwia obiektywne porównanie z wynikami w przeszłości i przyszłości, a co jest kluczowe w badaniach mammograficznych.

Centrum Medycznego TOP-MED. w Miechowie posiada poradnie onkologiczną działającą w ramach kontraktu z NFZ, z której można także korzystać bezpłatnie bez skierowania.

Placówka nasza posiada także kontrakt z NFZ na przeprowadzanie bezpłatnej diagnostyki pogłębionej chorób sutka to jest biopsji gruboigłowej, badań cytochemicznych, badań poziomu markerów nowotworowych.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

Dyrekcja Centrum Medycznego TOP-MED. w Miechowie

21 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/03/03/badania-mammograficzne/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.