INTENCJE MSZALNE 11 MARZEC – 18 MARZEC 2019r.

NIEDZIELA 10 MARCA

Godz.8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Krzysztofa w 18 rocz. urodzin.

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Kazimierza Fujary Anieli i Henryka Kałwów, Marianny i Franciszka Fujarów. + Władysławę, Teodora Delów. + W 4 rocz. śm. Janinę Błaut, Stanisława Błaut, Władysława Apolonię, Józefę Głuszków, zm. z rodz. Głuszków, Błautów. + Wiktorię,Stanisława Bałazych, Jana, Annę Żabów, Józefę Bronisława Stanisława Szypulskich, Józefa Czajki, Kazimierza Koniecznego. + W 15 rocz. śm. Teresę Łągiewka, W 4 rocz. śm. Stanisława Łągiewka – od dzieci. + Józefę Toboła, Katarzynę, Józefa Kuc, Zofię, Jana Warchoł, Natalię Kazimierza Kałwów, Franciszkę, Jana, Franciszkę, Karola Kałwów, Zygmunta, Katarzynę, Jana Grochowskich. + Marię Droźdź w 16 rocz. śm. i Stanisława, Krystynę i Stanisława Maj. + Emilię i Zbigniewa Miłek, Stanisławę Miłek, Józefę, Stanisława Garusów. + Jana, Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich, Władysława, Helenę Zarzyckich. + Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka Bielachów. + Józefę, Władysława, Stanisława Dynaś, Henryka Krzysztoforskiego, Zuzannę, Stefana Krzysztoforskich. + Rozalię, Jana, Piotra, Madejów zm. z rodz. Kwietniów, Madejów, Cecylię, Magdalenę Błautów. + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Aleksandrę Zofię, Piotra Filusów, zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów. + Ryszarda Kowalczyka – od żony. + Krystynę Kucharską. + Bogusława Grojec – od Klaudii z mężem i Julianem. + Józefę Grojec w 3 rocz. śm. Mariana Grojec – od córki Urszuli z rodziną. + Tadeusza Strug w 1 rocz. śm. Marię, Mieczysława Płoszaj, zm. z rodz. Kwietniów, Płoszajów, Hannę, Edwarda i Lidię Strug. + Annę Nowak – od rodziny Rusnarczyków z Trzebienic. + Stanisława, Annę, Jana, Stefana, Annę, Rachwałów, Pelagię, Zygmunta, Walentego, Danutę, Szczepana, Habów, Mariannę, Jakuba Żabów i za wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące. + Romana Pawlik. + Helenę, Władysława Baran, Marię Galczak. + W 1 rocz. śm. Alicji Pałka – od córki Marioli, Zofię i Stanisława Grojec, zm. z rodz. Pałków, Grojców, Herianów, Zaków, Pałków.

Godz.11.30 – Za parafian  

Godz.15.00 + GORZKIE ŻALE

Godz.15.30 + Genowefę, Krzysztofa Wróbel, Wandę, Stanisława Mazur, zm. z rodz. Wróblów i Mazurów. 

PONIEDZIAŁEK 11 MARZEC

Godz.16.00 + Stanisławę i Rafała Karpińskich

Godz.16.00 + Krystynę Bijak – od Barbary z rodziną z Krakowa.

WTOREK 12 MARZEC

Godz.16.00 + Michała Koniecznego – od rodz. Bogaczów.

Godz.16.30 + Pelagię Tadeusza Żebro.

Godz.16.30 + Adama Smolarek – od rodz. Dyrdów.

ŚRODA 13 MARZEC

Godz.16.00 + Zbigniewa Wojciechowicza w 21 r. śm.

Godz.16.00 + W 18 rocz. śm. Andrzeja Rosołka

Godz.16.30 + Jakuba Chojnackiego – od rodz. Słomskich.

Godz.16.30 + Mariana Skinderowicza – od córki Małgorzaty z rodz.

CZWARTEK 14 MARZEC

Godz.16.00 + Cecylię Adolfa Pietrasów. Stefana Czarta.

Godz.16.30 + Jacka, Grzegorza Koniecznego, Danutę Konieczną,  Bronisławę i Stanisława Cencków.

 PIĄTEK 15 MARZEC

Godz.16.00 – DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.30 + Wandę Żak – od Ewy i Ryszarda Żabów z rodz.

Godz.17.00 + Jadwigę, Józefa Augustyna Seweryn, Annę, Stanisława Wolnych, Bogumiłę Dudek.

SOBOTA 16 MARZEC              

Godz.16.00 + Annę Kołodziej w 9 rocz. śm.

Godz.16.30 + Kazimierę, Józefa Glanowskich.

Godz.16.30 + Władysławę Molenda – od syna Leszka.

NIEDZIELA 18 MARCA

Godz.8.00 + Marię, Zbigniewa Wolnych, Genowefę, Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę, Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernkiewicz.

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii i błogosławieństwo Boże dla rodziny Rosołów i Półtoraków. – W 3 rocz. urodzin Antosia – od pradziadków. – W 22 rocz. urodzin Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i bł. Boże. – Za  wstawiennictwem Matki Bożej z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla synów z rodzinami, wnuków i prawnuków oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki.   – W intencji ks. Proboszcza – imieninowa. W intencji Ks. Wikariusza – urodzinowa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kamila w 1 rocz. urodzin. priority4

Godz.11.30 – Za parafian  

Godz.15.00 + GORZKIE ŻALE

Godz.15.30 + Józefa i Anielę Dudków.

7 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 88980 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/03/06/intencje-mszalne-11-marzec-18-marzec-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.