INTENCJE MSZALNE 17 MARZEC – 24 MARZEC 2019r.

NIEDZIELA 17 MARCA

Godz.8.00 + Marię, Zbigniewa Wolnych, Genowefę, Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę, Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernkiewicz.

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii i błogosławieństwo Boże dla rodziny Rosołów i Półtoraków. – W 3 rocz. urodzin Antosia – od pradziadków. – W 22 rocz. urodzin Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i bł. Boże. – Za wstawiennictwem Matki Bożej z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla synów z rodzinami, wnuków i prawnuków oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki. – W intencji ks. Proboszcza – imieninowa. W intencji Ks. Wikariusza – urodzinowa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kamila w 1 rocz. urodzin. – W 4 rocz. urodzin Mai Mańka. – W 18 rocz. urodzin Angeliki – od babci.

Godz.11.30 – Za parafian

Godz.15.00 + GORZKIE ŻALE

Godz.15.30 + Józefa i Anielę Dudków.

PONIEDZIAŁEK 18 MARZEC

Godz.16.00 + Józefa Bijaka, Janinę Bijak, Jana Raja.

Godz.16.30 + W 18 rocz. urodzin Klaudii Fijor – od dziadków.

WTOREK 19 MARZEC

Godz.16.00 + Józefa Rosoła w 16 rocz. śm.

Godz.16.30 + Józefa Romanka, Annę, Jana Romanek, Anielę i Franciszka Filusów.

ŚRODA 20 MARZEC

Godz.16.00 –  O zdrowie i błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. proboszcza Józefa od koła różańcowego z Przybysławic.

Godz.16.00 + Władysława Koniecznego.

Godz.16.30 + Stanisławę, Józefa Serwatków, Helenę, Józefa, Leszka,               Czesława Fijorów, Zuzannę Lisowską.

Godz.16.30 –  W intencji pracowników Firmy Przemysłowej, o zdrowie i błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w pracy oraz dla rodziny Romanków

CZWARTEK 21 MARZEC

Godz.16.00 + Wiesława Seweryna w rocz. śm. Krzysztofa Seweryna.

Godz.16.30 + Władysławę, Stanisława, Adama, Jana Jędrzejczyków                    Genowefę, Stanisławę, Andrzeja Micyków.

PIĄTEK 22 MARZEC

Godz.16.00 – DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.30 + Janinę i Stanisława Pasików. Józefę Teofila Ziołów.

Godz.16.30 + Jadwigę Ptaśińską – od chrześniaka Krzysztofa Domagały z rodz. Jerzego Domagały i Zofii Domagały.

Godz.17.00 + W 4 rocz. śm. Cecylię, Józefa, Anielę, Aleksandra,                        Władysława, Mariana Habrynów, Zofię, Zuzannę, Annę, Kazimierza             Widachów, Bolesława, Józefa, Marię Zająców, Katarzynę, Mikołaja                      Witosów.

Godz.17.00 + Stanisława Romanka – od Teresy i Heleny z rodzinami

SOBOTA 23 MARZEC

Godz.16.00 + Józefę Mentel, Józefa Żabę, zm. z rodz. Żabów, Mentlów, Stęplów, Zygmunta i Aleksandra Herianów, Janinę, Mariana Sawiczów, Jana Żaka.

Godz.16.30 – W 18 rocz. urodzin Kacpra Wolnego, o zdrowie i błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej w dalszym życiu – od rodziców.

NIEDZIELA 24 MARZEC

Godz.8.00 + Feliksa Zapała, Stanisława Barczyka.

Godz.09.45 + W 4 rocz. sm. Władysława, Stefanię, Rafałka Gwiazdów, Leokadię, Basię, Kazimierza Nowaków.

Godz.11.30 – W intencji ks. proboszcza Józefa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

Godz.16.00 + GORZKIE ŻALE

Godz.16.30 + Małgorzatę Król w 5 rocz. śm. – od męża i córki.