INTENCJE MSZALNE 14 – 21 KWIETNIA 2019r.

NIEDZIELA 14 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Stanisława Banyś, Stanisława Dela.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

+ Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka Bielachów i zm. z rodz. Koniecznych, Bielachów, Danutę, Mieczysława Krawiec, Agnieszkę, Mariana, Józefa Bronisława Kołek. + Leokadię, Stanisławę Beottwita, Marka, Fryderyka Barczyków. + Danutę i Józefa Kwiatkowskich – od wnuczki Justyny z rodz. + Krystynę Palusińską – od kółka Różańcowego z Podlesic. + Henryka, Wiktorię, Stanisława Bałazy. + Justynę, Stanisława, Henrykę, Eugeniusza Rzezała, Stanisławę Kosmyra, Halinę Kowalczyk. + Henryka, Eugenię, Stanisława, Błautów, Zofię, Aleksandrę, Piotra Filusów, Jana, Marię, Kałwów, zm. z tych rodzin i duszę w czyśćcu cierpiące. + Marię, Jankowską, Józefę i Bronisława Lewandowskich, Adelę, Adolfa, Jędrzejczyków w rocz. śm. Jana Wójcika, Janinę i Henryka Kałwów. + Annę i Zbigniewa Rupalów, Mirosława Szarek. + Józefa Molęda oraz Jego rodziców Marianny i Feliksa. Genowefę Sajdak, Leokadię Dela – od rodziny Cułów. +Krystynę Kwiatkowską w 3 rocz. śm. – od przyjaciół. + Józefę, Bolesława, Pawła Olewińskich, Stefanię, Franciszka, Augustyna Makowskich. + Janinę, Edwarda Molęda.

Godz.11.30 + Za parafian.

Godz.16.00 – GORZKIE ŻALE

Godz.16.30 – W 35 rocz. urodzin syna Mikołaja w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej oraz dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK 15 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Marię. Józefa, Krystynę, Bolesława, Bielańskich, Balbinę, Franciszkę Koniecznych.

Godz.18.00 + Krystynę Paluśińską – od córki Bogumiły z rodz.

Godz.18.30 + Łucję Kuc w 5 rocz. śm. Henryka Kuc i Henryka Jędrzejczyka

Godz.18.30 + Genowefę Konieczną – od wnuczki Małgosi z rodziną.

WTOREK 16 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Eugeniusza Wójcika w rocz. śm. Genowefę i Janusza Wójcik,

Godz.18.00 + Adama Smolarek – od Moniki z dziećmi.

Godz.18.30 + Leonarda Kowalczyka – od rodz. Molendów.

Godz.18.30 + Elżbietę Wójcicką – od chrześnicy Doroty z mężem i dziećmi i + Helenę Serwatkę.

ŚRODA 17 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Jakuba Chojnackiego – od Dariusza Mentel z rodz.

Godz.18.00 + Genowefę Konieczną – od syna Stanisława z żoną

Godz.18.30 + Leokadię Nowak – od wnuczka i wnuczki z rodzinami

Godz.18.30 + Mariana Skinderowicza – od rodz. Szwagrzyków

CZWARTEK 18 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Katarzynę i Stanisława Wojtalów

Godz.18.00 + Ryszarda Maciora – od Zakładu Pogrzebowego „Ogród Snów”.

 PIĄTEK 19 KWIECIEŃ

Godz.17.00 – DROGA KRZYŻOWA 

Godz.18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

SOBOTA 20 KWIECIEŃ 

Godz.18.00 + Ks. Bpa. Tadeusza, Mariannę, Annę, Piotra Szwagrzyków. Annę i Jana Dziedziców.

Godz.18.00 + Krystynę Konieczną – od syna Marcina z rodz.

NIEDZIELA 21 KWIECIEŃ

Godz.06.00 – Za parafian

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 5 rocz. urodzin Katarzyny. – W 1 rocz. urodzin Marcela Dela. – W 9 rocz. urodzin Kingi Telka. – W 50 rocz. ślubu Aliny i Kazimierza Turków. – W 80 rocz. urodzin Wiesławy. – W 18 rocz. urodzin Piotra dziękczynno-błagalna oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny, Grzegorza, Katarzyny. – W 2 rocz. Antosia oraz w 12 rocz. urodzin Huberta. – W 85 rocz. urodzin Stanisława z podziękowania za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w dalszym życiu. – O szczęśliwe zdanie egzaminu maturalnego dla Aleksandry.  

Godz.11.30 + Irenę Soska, Józefa Soskę

Godz.16.00 + Jacka Żabę

59 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.