OGŁOSZENIA 14 kwiecień 2019 roku

OGŁOSZENIA  14 kwiecień 2019 roku

Niedziela Palmowa – MĘKI PAŃSKIEJ

1. Dziś przeżywamy Niedzielę  Palmową. Niedzielą Palmową, rozpoczynamy w liturgii Kościoła Wielki Tydzień. Dziś z palmami w rękach wyznajemy wiarę, że Jezus jest obiecanym Mesjaszem. Po mszy zbiórka do puszek “ dar juniora dla seniora”

2. Proszę o zgłaszanie osób chorych i w podeszłym wieku, aby można je było odwiedzić w domach z posługą sakramentalną przed Świętami Wielkanocnymi. Jutro od 9.00 odwiedzę chorych.

3. Czas Wielkiego Postu to również czas dzieł miłosierdzia.

4. W czasie Wielkiego Postu,  możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i ciemnicy do puszki, która jest przy krzyżu  adoracji.

5 Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;

– Łukasz Bazela zam. w Grzymałowie  i Paulina Angelika Micyk zam. w naszej parafii zam. zap. 3. Grzegorz Niżnik zam. w Rabce Zdrój i Kita Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 1. Zając Paweł zam. w naszej parafii i Rusek Martyna zam. w naszej parafii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

6. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę, kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. W zakrystii można nabyć chlebki miłości w cenie 5 zł.

8. Serdeczne podziękowania  mieszkańcom Wierzchowiska o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę. Strażakom starszym i młodym za uporządkowanie placu i skarpy. Paniom z Przybysławic i Trzebienic za porządki na plebanii. / razem było 25 osób/

9. Z prac remontowych; 1) Zrobiono nową tablicę ogłoszeń zapłacono 4.000 zł. Jest wykonana inwentaryzacja kościoła zapłacono 17.000 zł.

10. Spotkanie z Panią Premier Beatą Szydło w Domu Kultury w Wolbromiu dnia 16. 04 WTOREK, o godzinie 16.30.

11. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

15 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 76141 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/04/16/ogloszenia-14-kwiecien-2019-roku/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.