OGŁOSZENIA 22 kwiecień 2019 roku

OGŁOSZENIA  22 kwiecień 2019 roku

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1. Poniedziałek- drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

3. Dziękuję, wam Drodzy, za chrześcijańskie przeżywanie czasu Wielkiego Postu, za udział w Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żali. Za udział w rekolekcjach i przystąpienie do Sakramentu Pokuty. Za otwarte serce Chrystusowi w Komunii Świętej. Dziękuję za udział w Triduum Paschalnym i świętowanie czasu Zmartwychwstania Pańskiego. Ks. Ireneuszowi  i wszystkim, którzy pomagali przy Ciemnicy i Grobie Pańskim. Serdeczne podziękowania wszystkim strażakom za pełnienie straży przy Ciemnicy i Grobie Pańskim. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w procesję rezurekcyjną Straży Pożarnej, orkiestrze i służbie liturgicznej.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;

Grzegorz Niżnik zam. w Rabce Zdrój i Kita Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 2. Zając Paweł zam. w naszej parafii i Rusek Martyna zam. w naszej parafii zap. 2. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

5. Za miesiąc marzec wywóz śmieci z cmentarza kosztował 1512 zł. Zrobiono księgę obiektu – kościoła, plebanii i budynku gospodarczego – koszt 4800 zł.

6. Przeżywając najświętszy czas naszego odkupienia i radując się niezgłębioną miłością Zbawcy do całego rodzaju ludzkiego, składamy wszystkim parafianom i gościom z głębi serca płynące najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus  obdarza Was dobrym zdrowiem, radością i siłą do podejmowania stających każdego dnia nowych zadań; niech umacnia wiarę, nadzieję i miłość, których tak bardzo potrzebuje współczesny świat; niech wreszcie w znaku pustego grobu napełnia pokojem i pewnością, że właśnie do Niego należy ostateczne zwycięstwo nad śmiercią i mrokami zła. Szczęść Boże.

7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

ZBIÓRKA POD HASŁEM:”POMAGAM BO CHCĘ”.

Przekazane środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie częściowego zakresu robót budowlanych w Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Kluczach.

Placówka zapewni kompleksową pomoc: rehabilitację, specjalistyczne terapie, system mieszkań wspomaganych,da szansę na odnalezienie się na rynku pracy dzięki uzyskaniu kompetencji zawodowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej inicjatywy,

Bóg zapłać