INTENCJE MSZALNE 5 – 12 MAJ 2019r.

INTENCJE MSZALNE 5 – 12 MAJ 2019r.

NIEDZIELA 5 MAJ

Godz.08.00 + Tomasza, Wiesława Czarnikiewicza, Julię, Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię, Stanisława Czarnikiewiczów.

Godz.09.45 + Mariannę Gwiazda w 3 rocz. śm. i Helenę Buchty – od Stanisława Gwiazda.

Godz.09.45 + W intencji Strażaków.

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.16.00 – Nabożeństwo Majowe

Godz.16.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 13 rocz. urodzin            Dominika Birlet, Kingi Birlet w 10 rocz. urodzin i Jakuba Habryna w 6 rocz. urodzin. – intencja od Dziadków.

Godz.17.30 + Poświęcenie Pól Wierzchowisko.

PONIEDZIAŁEK 6 MAJ

Godz.17.30 + Annę, Edwarda, Andrzeja Radawiec, Franciszkę, Antoniego, Czesława, Piotra, Polakowskich.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Leokadię Nowak i Kazimierza Nowaka – od rodz. z Mysłowic

Godz.18.30 + Władysławę Molęda – od koła Żywego Różańca z Makowa

WTOREK 7 MAJ

Godz.17.30 + Stanisława Smok i Lucjana Samul

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Stanisława, Genowefę Habę, Grzegorza, Henryka Błautów

Godz.18.30 + Emilię Marszałek – od Bratowej Ireny z Nowej Huty

ŚRODA 8 MAJ

Godz.17.30 + Helenę i Stanisława Błaut i Józefa Koniecznego, Genowefę Konieczną.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Władysława Dzubdzielę w 9 rocz. śm. – od żony

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od męża

CZWARTEK 9 MAJ

Godz.17.30 + Stanisława i Czesławę Rusek

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 – W 18 rocz. ur. Aleksandry, o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

 PIĄTEK 10 MAJ

Godz.17.30 + O zdrowie i bł. Boże dla członków koła różańcowego w Lgocie Wielkiej

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marty Bryła w 70 rocz. urodzin.

Godz.18.30 – W 25 rocz. ślub Ewy i Krzysztofa

SOBOTA 11 MAJ

Godz.17.30 – W intencji wnuków.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 – W 18 rocz. ur. Bartłomieja Żelaznego – od rodziców.  

NIEDZIELA 12 MAJ

Godz.08.00 + Stanisława Romanek – od żony Wiesławy i od dzieci z rodzinami.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Janinę, Edwarda, Adama, Marianny, Karola Gałków, Jana, Marianny, Zwożniak, Marii, Wawrzyńca Kordysów, Wiktorii i Józefa Wijas. + Jadwigę, Kazimierza, Ptasińskich, Leokadię i Antoniego Ptaśińskich, Salomeę, Bolesława, Janusów. + Danutę, Edwarda Tabak – od córki Zdzisławy. + Teresę i Stanisława Łągiewka – od dzieci. + Annę, Jana, Żabów, Józefa Czajkę, Stanisławę Nosiek. + Alicję, Adolfa, Bogusława Kuc. + Eugeniusza Kuc, zm. z rodz. Kuc, Jadwigę, Stanisława Sypień, zm. z rodz. Sypień. + Jana Surma w 17 rocz. śm. i Stanisława Surma w 12 rocz. śm. + Janinę, Stefana, Tadeusza Bijak, Juliannę, Michała, Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra. + Lucynę Piotrowską, zm. z rodz. Ziętarów, Piotrowskich, Koniecznych, Błautow, Adolfa Błautów. + Jana, Marię, Mieczysława Błaut, Czesława, Jacka, Janinę, Józefa Pałka, Annę Kacprzak, Olę Bomba, Tadeusza Madeja. + Bogumiłę Wójcik w 2 rocz. śm. W 24 rocz. śm. Mieczysława Wójcik. + Urszulę Perzyńską – od koleżanek Ani, Kazi, Wiesi. + Mirosławę Jedynak, Alfrędę i Stanisława Skwarka i zm. z rodz. Magierów. Leopolda Błauta w 25 rocz. śm. zm. z rodz. Błautów i Muchów. + Katarzynę, Stanisława Błautów, Emila Pałki, Józefę Franciszkę Pałków. + Stefanię, Mieczysława Madejów. Mariannę Żak. + Grażynę Henryka, Pacan, Władysławę Zdzisława Wanat. + Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka, Bielachów, zm. z rodz. Bielachów i Koniecznych. + Zofię, Romana, Habryń, Jana, Króla, Andrzeja, Balbinę, Garnek, Ludwika, Wiktorię Turek. + Henryka, Helenę, Sławomira, Zbigniewa, Niedziela – od rodz. Marczewskich. + Jana, Marię Kmitów, Stanisławę, Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich. + Józefa, Mariusza, Bolesława, Zofię, Wróbel, Zofię, Jana Błaut. +Piotra, Zofię, Stanisława Przybyła, Leokadię, Edwarda Jedynak. + Henryka, Eugenię, Stanisława, Błautów, + Zofię, Aleksandrę, Piotra, Filusów, zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Alinę i Stanisława, Sojka, Wiesława, Gajowca, Annę i Bronisława Rusnarczyk.

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.16.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.16.30 + Annę, Fryderyka, Stefana, Krystynę Żołnierczyk, Julię, Antoniego, Zygmunta Kurach, Agatkę Papaj, Czesława Nocliń, Walerię, Józefa Bocheńskich.

Godz.17.30 + Poświęcenie Pól Marianów.

4 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/05/05/intencje-mszalne-5-12-maj-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.