INTENCJE MSZALNE 12 – 19 MAJ 2019r.

NIEDZIELA 12 MAJ

Godz.08.00 + Stanisława Romanek – od żony Wiesławy i od dzieci z rodzinami.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Janinę, Edwarda, Adama, Marianny, Karola Gałków, Jana, Marianny, Zwożniak, Marii, Wawrzyńca Kordysów, Wiktorii i Józefa Wijas. + Jadwigę, Kazimierza, Ptasińskich, Leokadię i Antoniego Ptaśińskich, Salomeę, Bolesława Janusów. + Danutę, Edwarda Tabak – od córki Zdzisławy. + Teresę i Stanisława Łągiewka – od dzieci. + Annę, Jana, Żabów, Józefa Czajkę,  Stanisławę Nosiek. + Alicję, Adolfa, Bogusława Kuc. + Eugeniusza Kuc, zm. z rodz. Kuc, Jadwigę, Stanisława Sypień, zm. z rodz. Sypień. + Jana Surma w 17 rocz. śm. i Stanisława Surma w 12 rocz. śm. + Janinę, Stefana, Tadeusza Bijak, Juliannę, Michała, Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra. + Lucynę Piotrowską, zm. z rodz. Ziętarów, Piotrowskich, Koniecznych, Błautow, Adolfa Błautów. + Jana, Marię, Mieczysława Błaut, Czesława, Jacka, Janinę, Józefa Pałka, Annę Kacprzak, Olę Bomba, Tadeusza Madeja. + Bogumiłę Wójcik w 2 rocz. śm. W 24 rocz. śm. Mieczysława Wójcik. + Urszulę Perzyńską – od koleżanek Ani, Kazi, Wiesi. + Mirosławę Jedynak, Alfrędę i Stanisława Skwarka i zm. z rodz. Magierów. Leopolda Błauta  w 25 rocz. śm. zm. z rodz. Błautów i Muchów. + Katarzynę, Stanisława Błautów, Emila Pałki, Józefę Franciszkę Pałków. + Stefanię, Mieczysława Madejów. Mariannę Żak. + Grażynę Henryka, Pacan, Władysławę Zdzisława Wanat. + Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka, Bielachów, zm. z rodz. Bielachów i Koniecznych. + Zofię, Romana, Habryń, Jana, Króla, Andrzeja, Balbinę, Garnek, Ludwika, Wiktorię Turek. + Henryka, Helenę, Sławomira, Zbigniewa, Niedziela – od rodz.Marczewskich. + Jana, Marię Kmitów, Stanisławę, Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich. + Józefa, Mariusza, Bolesława, Zofię, Wróbel, Zofię, Jana Błaut. +Piotra, Zofię, Stanisława Przybyła, Leokadię, Edwarda Jedynak. + Henryka, Eugenię, Stanisława, Błautów, + Zofię, Aleksandrę, Piotra, Filusów, zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Alinę i Stanisława, Sojka, Wiesława, Gajowca, Annę i Bronisława Rusnarczyk + Helęnę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa Kotnisów, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława, Szarków, Mariannę, Bolesława Murowanych, ks. Bogdana, Zofię, Stefana Perków, Jerzego Murowanego.

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.16.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.16.30 + Annę, Fryderyka, Stefana, Krystynę Żołnierczyk, Julię, Antoniego, Zygmunta Kurach, Agatkę Papaj, Czesława Nocliń, Walerię, Józefa Bocheńskich.

Godz.17.30 + Poświęcenie Pól Marianów.

PONIEDZIAŁEK 13 MAJ

Godz.17.30 + Jakuba Chojnackiego – od sąsiadów Kałwów i Trzesińskich

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Ryszarda Maciora – od rodz. Strzałków z Gołaczew.

Godz.18.30 + Elżbietę Wójcicką – od rodz. Kołodziejów z Wolbromia  i Helenę Serwatkę.

WTOREK 14 MAJ

Godz.17.30 + Zofię i Kazimierza Bazior

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + W intencji Koła Żywego Różańca z Trzebienic o bł. Boże w ich rodzinach.

Godz.18.30 + Władysławę Molenda – od Kapłanów z Dekanatu ks. Leszka.

ŚRODA 15 MAJ

Godz.17.30 – Z okazji urodzin Kamila, Aleksandra, Igora, Natana, o zdrowie i bł. Boże dla tych dzieci i ich rodziców.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Zofię Mentel, Eugeniusza Barczyka, Andrzeja Magdalenę Mentlów.

Godz.18.30 + Emilię Marszałek – od córki z rodz.

CZWARTEK 16 MAJ

Godz.17.30 + Lucjana Żaka – od Jagody i Daniela

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Józefa Chabę w rocz. śm. i zm. z rodz. Chabów.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od syna Andrzeja z żoną i dziećmi

 PIĄTEK 17 MAJ

Godz.17.30 + Władysławę Molenda – od parafian Gminy Sobków.

Godz.17.30 + Annę, Józefa Barczyków.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Łukasza w 18 rocz. urodzin.

SOBOTA 18 MAJ

Godz.17.30 + W 5 rocz. śm. Władysława Mentel oraz zm. z rodz. Mentlów, Stęplów, Żabów, Zygmunta i Aleksandra Herianów, Janinę i Mariana Sawiczów, Jana Żaka, Leokadię Korycką- Lisiakiewicz.

Godz.18.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.18.30 + Genowefę Kośmider w 12 rocz. śm. oraz Edmunda Kośmider

Godz.18.30 + Emilię Marszałek – od Marii Kalinowskiej.

NIEDZIELA 19 MAJ

Godz.08.00 + Wiesława Wiśniewskiego w 12 rocz. śm. Władysławę i Mariannę Wiśniewskich, Mieczysława i Krystynę Habów, Zofię, Władysława Wróblów, Henryka Kuć, Janinę Romana Piechów, Jana Dudzińskiego.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O Bł. BOŻE:  – W 10 rocz. urodzin. Tomasza Toboła, o zdrowie i bł. Boże dla wnuków Wiktorii w 8 rocz. urodzin i Bartosza w 13 rocz. urodzin.

Godz.11.30 – W 1 rocz. urodzin Tytusa Toboła.

Godz.16.00 + Nabożeństwo Majowe

Godz.16.30 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz.17.30 + Poświęcenie Pól Trzebienice.

77 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.