OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19. 05. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19. 05. 2019r

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś wolontariusze miechowskiego hospicjum w ramach ogólnopolskiej akcji ‘’Pola Nadziei’’ będą kwestować  przy kościele na rzecz hospicjum.

3. W najbliższą sobotę 25 maja będzie miała miejsce wizytacja duszpasterska / co 5 lat / prowadzona przez Ks. Bp. Piotra Skuchę. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży o godz. 18.00.

4. W piątek spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania o godz. 15.00. / uczniowie klas VIII i III Gim. oraz starsi/.   Spowiedź młodzieży świadków i rodzin od godz. 15.00 następnie próba generalna ze świadkami. Rodziców bardzo proszę po mszy wieczorowej na godz. 19.00 o posprzątanie świątyni.  

5. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Misiek Karol zam. w naszej parafii i Lis Małgorzata zam. w Miechowie zap. 3. Przybyła Mikołaj zam. w naszej parafii i Śliwa Urszula zam. w parafii Racławice zap. 3. Jerzy Stysz zam. w Rybniku i Agnieszka Kafel zam. w naszej parafii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

6. Za wywóz śmieci z cmentarza za miesiąc kwiecień parafia zapłaciła 3024zł, za gaz marzec – kwiecień 2020 zł. Trwają prace przy skarpie – przepraszam za różne utrudnienia. Prace mają być zakończone przed odpustem 30 czerwiec. Jest to bardzo droga inwestycja

7. W przyszłą niedzielę Dzień Matki.  Módlmy się w intencji wszystkich matek. Dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

9. Intencje na nowy rok w II połowie lipca.

26 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 27371 more Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/05/19/ogloszenia-duszpasterskie-19-05-2019r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/05/19/ogloszenia-duszpasterskie-19-05-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.