UROCZYSTOŚC WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2. 06. 2019r

UROCZYSTOŚC WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

2. Dzisiaj również Święto Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności za  niepodległość i wolność. Do puszek możemy złożyć  ofiarę na Świątynię Opatrzności.

3.  Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświęcony  Najświętszemu Sercu  Pana Jezusa.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca czerwca. Spowiedź piątek od godz. 17.00.  Chorych kapłan odwiedzi od godz. 9.00.

5. Spotkanie dzieci I – komunijnych poniedziałek o 16.00.

6. Spotkanie dzieci w rocznicę I – komunii  św. w piątek o godz. 16.00. Spowiedź o godz. 17.00. Bardzo proszę rodziców o posprzątanie świątyni i wokół w sobotę na godz. 9.00.

7. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Jerzy Stysz zam. w Rybniku i Agnieszka Kafel zam. w naszej parafii zap. 3. Indyka Bartłomiej zam. Wielka Wieś i Żaba Jagoda zam. w naszej parafii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

8. Sprawy budowlane; Trwają prace przy skarpie – do odpustu mają być zakończone wraz ze schodami. Od 1 – go lipca ciąg dalszych prac na cmentarzu przy kaplicy. Do tych prac musimy mieć własny wkład. Dlatego też od wtorku będzie lista aby podołać temu zadaniu. Spotkanie Rady Parafialnej 23 czerwiec po mszy o godz. 16.00.

6. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

 7. Intencje na nowy rok w II połowie lipca.

8. Bardzo proszę mieszkańców Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i Wierzchowiska      aby przygotowały ołtarze na Boże Ciało.

26 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/06/06/uroczystosc-wniebowstapienia-panskiego/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.