OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9. 06. 2019r

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

2. W poniedziałek drugi dzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Święto NMP Matki Kościoła.

3.  Trwa miesiąc czerwiec poświęcony  Najświętszemu Sercu  Pana Jezusa.

4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W piątek przypada 49 rocznica święceń kapłańskich Ks. Bpa Piotra Skuchy.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.

7. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Indyka Bartłomiej zam. Wielka Wieś i Żaba Jagoda zam. w naszej parafii zap. 2. Sebastian Borowiec zam. w Krakowie i Ewa Dela zam. w naszej parafii zap.1 Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

8. Sprawy budowlane; Trwają prace przy skarpie – do odpustu mają być zakończone wraz ze schodami. Od 1 – go lipca ciąg dalszych prac na cmentarzu przy kaplicy. Do tych prac musimy mieć własny wkład. Dlatego też jest lista aby podołać temu zadaniu. Spotkanie Rady Parafialnej 23 czerwiec po mszy o godz. 16.00.

6. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

7. Intencje na nowy rok w II połowie lipca.

8. Bardzo proszę mieszkańców Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i Wierzchowiska  aby przygotowały ołtarze na Boże Ciało.

1. … [Trackback]

[…] Here you can find 54113 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/06/09/ogloszenia-duszpasterskie-9-06-2019r/ […]