INTENCJE 23 – 30 CZERWIEC

INTENCJE  23 – 30 CZERWIEC

NIEDZIELA 23 CZERWCA

Godz.08.00 + Jana Szatana, Józefę Bolesława Szatanów, Stefanię Tadeusza Stępel i zm. z rodz. Żabów.

Godz.09.45 + Mariana Szwagrzyka, Mariannę Jana Kowalczyków.

Godz.11.30 –  W 65 r. ur. Jana i w 37 r. ur. Adama – o zdrowie i bł. Boże dla nich i ich rodzin. / procesja wokół  kościoła/

Godz.16.00 + Jana Czesława Franciszka Szarków, Anielę Krystynę Franciszka Dejworków, Mariannę Dubielak.

PONIEDZIAŁEK 24 CZERWCA

Godz.17.30 + Janinę Jana Kwiecień – z okazji imienin. / procesja wokół  kościoła/

Godz.18.30 + Jana Raja, Janinę Bijak Józefa Bijaka.

Godz.18.30 + Stanisława Misiek – od Michała Misiek z żoną. + Annę Zioło w 6 r. śm. od Magdaleny Misiek z rodz.

WTOREK 25 CZERWCA

Godz.17.00 – W 30 r. śl. Barbary i Adama Glanowskich.

Godz.17.30 +  Leokadię Antoniego Kazimierza Jadwigę Ptasińskich, Jana Wójcika, Mariannę Józefa Wójcik. / procesja wokół  kościoła/

Godz.18.30 + Władysława Michalinę Palskich, zm. z rodz. Palskich Sajdaków.

ŚRODA 26 CZERWCA

Godz.17.30 + Jana Anielę Stanisława Lewandowskich, Otolię Sypień, Andrzeja Sypień – od żony dzieci i wnuków. / procesja wokół  kościoła/

Godz.18.30 + Władysławę Teodora Delów.

CZWARTEK 27 CZERWCA   

Godz.15.00 – Poświęcenie pól Adamowice i Szreniawa.

Godz.17.00 – W intencji mieszkańców Szreniawa. / procesja wokół  kościoła do 4 ołtarzy – zakończenie oktawy BOŻEGO CIAŁA/

PIĄTEK 28 CZERWCA

Godz.18.00  – W pewnej Intencji

Godz.18.30 + Ryszarda Maciora w 1 r. śm.  – od syna Marcina z rodz.

SOBOTA 29 CZERWCA

Godz.16.00 – Msza ślubna – Zając Paweł – Rusek Martyna

Godz.17.00 – Msza ślubna – Micyk Paulina – Łukasz Bazela

Godz.18.00 + Piotra Ojca i Piotra syna w dniu patrona.

Godz.18.30 + Zofię w 12 r. śm. Juliannę Michała Stachowicz.

NIEDZIELA 30 CZERWCA   ODPUST PARAFILNY

Godz.08.00 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz.08.00 – W intencji mieszkańców Adamowic.

Godz.09.45 + Piotra Marię Jana Katarzynę Błautów, Mariannę Szczepana Robakowskich, Halinę Czesława Krzysztofa Jędrzejczyków.

Godz.09.45 + Basię Leokadię Kazimierza Mariannę Franciszka Nowaków, Stefanię Władysława Rafała Gwiazdów.

Godz.12.00 –  SUMA ODPUSTOWA / w int. ks. Ireneusza – imieninowa./

Godz.16.00 + Mariana Muchę, Kazimierza Berkowicza, Olgę Molenda.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.