INTENCJE 7 – 14 LIPIEC

NIEDZIELA 7 LIPCA

Godz.08.00 + Kazimierz Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz.09.45 – W 9 r. ur. Aleksandry.

Godz.09.45 – W 1 r. ur. Mai Kwapińskiej.

Godz.11.30 + Macieja Salomei Grojec, Wojciecha Wincentego Franciszka Piotra Grojców, żony  Franciszka Krut od Ireny z Pszczyny i + Józefę Lewandowską.

Godz.16.00 – W 18 r. ur. Rafała, w 12 r. ur. Marzeny i Konrada o zdrowie i bł. Boże.

PONIEDZIAŁEK 8 LIPCA

Godz.18.00 + Janinę Kałwa – od wnuczka Damiana i zm. Dorotę Kałwa – Świerczek.

Godz.18.00 + Tadeusza Malinowicza w 7 r. śm. – od żony Marii z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława Genowefę Misiek, Tadeusza Prządo – od Adama i Magdaleny Misiek.

Godz.18.30 + Marię Łaksa od rodz. Sewerynów.

Godz.18.30 + Henryka Barczyka od syna Sławomira z rodz.

WTOREK 9 LIPCA

Godz.18.00 + Jerzego Kucharskiego – od rodz. Żebraków i Sewerynów z Wierzbia.

Godz.18.00 +  Bogdana Józefę Stanisława Chabów, Rozalię Jana Piotra Madejów, Cecylię Mariana Magdalenę Błautów.

Godz.18.30 + Alfreda Słaboń – od Emilii i Ryszarda Rolków.

Godz.18.30 + Marię Żak – od rodz. Baranów Robakowskich i Chrabąszczów.

Godz.18.30 + Kazimierza Muchę – od sióstr i braci.

ŚRODA 10 LIPCA

Godz.18.00 + Teodozję Błaut – od syna Tadeusza z żoną Ewą i wnukiem Adamem.

Godz.18.00 + Joannę i Michała Gil i zm. rodziców Galickich i Rolków.

Godz.18.30 + Ks. Leszka Kapelę.

Godz.18.30 + Bogumiłę Rusek – od córki Grażyny z mężem.

Godz.18.30 + Krystynę Konieczną – od kuzynki Jagody z rodz. z Bochni.

CZWARTEK 11 LIPCA

Godz.18.00 + Genowefę Konieczną – od wnuczka Rafała.

Godz.18.00 + Sławomira Mazura w 3 r. śm. int. od rodziców, Annę Stefana Piotra Palskich, Zenona Mazura.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od rodz. Kowalczyków.

Godz.18.30 + Marię Żak – od Marty i Grzegorza Mach.

Godz.18.30 + Aleksandrę Filus – od rodz. Zająców.

PIĄTEK 12 LIPCA

Godz.18.00 + Jerzego Kucharskiego – od córki Bożeny z rodz. i zm. Antoniego Czapczyńskiego.

Godz.18.00 + Olę Bomba i Mieczysława Błauta.

Godz.18.30 + Henryka Barczyka – od wnuczek Wioletty i Klaudii z rodzinami.

Godz.18.30 + Alfreda Słaboń od rodzeństwa ciotecznego Janiny Jerzego Anny.

SOBOTA 13 LIPCA

Godz.17.00 – W 50 r. ślubu Teresy i Ryszarda.

Godz.18.00 + w 32 r. śm. Anny Żak, zm. z rodz. Żaków Kowalczyków Pałków Herianów, Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę, Izabelę Chodkiewicz.

Godz.18.00 + Janinę Kałwa – od chrześnicy Danuty.

Godz.18.00 + Stanisławę Żelazny – od córki z mężem.

NIEDZIELA 14 LIPCA

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława Pasichów, Bronisławę Wincentego Grojców.

Godz.09.45 – MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH; + Walerię Banyś Stanisława Kmitę Zenobię Tadeusza Muchów + Mariannę Mentel w 15 r. śm. – int od córki. + Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia, Jana Szatana, Jana Nowaka. + Natalię Kazimierza Kałwa, Zygmunta Grochowskiego, Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwów. + Genowefę Krzysztofa Wróbel, Wandę Stanisława Mazur, zm. z rodz. Wróblów Mazurów. + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Krystynę Palusińską – od siostry Zofii z mężem. + W 4 r. śm. Władysława Oleksego i zm. Tadeusza Jana Władysławę Królów. Janinę Kałwa – od znajomych z Bielska – Białej – Jadwigi i Eugeniusza. + Jana Kucharskiego. + Mariana Antoniego Turków, Stanisława Stefana Turek. + Czesława Schab – od rodz. Bałazych i Słaboniów. + Annę i Wiesława  Jaźwiec Łukasza Kołodzieja. + Franciszka Józefę Alfreda Grojca, Michała Karnaś, Kacpra Klarę Raczyńskich. + Magdalenę Podsiadła, Tadeusza Prządo, Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela. + Tadeusza Mazelę w 19 r. śm. Mariannę Mazela – int. od dzieci. + Wandę Henryka Filus, zm. z tej rodz. Zofię Tadeusza Wojdyło. + Henryka Eugenii Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Filusów, zm. z tych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące. + Sabinę Kuc Kazimierza Seweryn. + Adama w rocz. śm. Balbinę Władysława Żabów. + Bogusława Józefę Mariana Grojców, Tadeusza Tabaka – od Urszuli z rodz. + Sabinę Kazimierza Mazela – od córki z rodz. + Stanisława Anastazję Muchów Walerię Stanisława Adamus Annę Stanisława Kurczychów, Alicję Walentego Nowickich Zofię Jana Żydaczewskich.

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.16.00 + Jana Walerię Kowalczyk, Wandę Herian, Władysława Janinę Kazimierza Teresę Grojec.

One Comment