OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14. 07. 2019r

1. Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu wspominamy:  – w poniedziałek 15 lipca – św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła, – we wtorek – 16 lipca – NMP z Góry Karmel.

2.W najbliższą niedzielę, 21 lipca rozpoczynamy XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Błogosławieństwo pojazdów na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa 28 VII po każdej mszy. Zachęcamy wszystkich kierowców do modlitwy o bezpieczeństwo na drogach oraz do wsparcia akcji MIVA POLSKA.  Te ofiary przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy na całym świecie.

 3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;   Kuganda Mateusz zamieszkały Zabagnie i Maj Natalia zam. w naszej parafii zap. 2. Konieczny Daniel zam. w naszej parafii i Kołakowska Anna zam. w naszej parafii zap. 1. Kuś Krystian zam. Poręba Górna i Brajlich Jagoda zam. w naszej parafii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4. Sprawy budowlane;   Trwają prace przy skarpie. Od piątku rozpoczęliśmy prace przy kaplicy na cmentarzu. 5 pracowników mieszka na plebanii do zakończenia prac – z tego względu wzrosną wydatki.  Serdeczne podziękowania za złożone ofiary – mieszkańcom Lgoty Wielkiej od 86 rodzin 4700zł.

5. Serdeczne podziękowania 5 mieszkańcom Sulisławic za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

6. Intencje na nowy rok można zamawiać od czwartku w kancelarii.

7. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty i święta i niedzielę kancelaria nieczynna.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

83 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.