INTENCJE MSZALNE 14 – 21 LIPIEC 2019r.

NIEDZIELA 14 LIPCA

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława Pasichów, Bronisławę Wincentego Grojców.

Godz.09.45 – MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH; + Walerię Banyś Stanisława Kmitę Zenobię Tadeusza Muchów + Mariannę Mentel w 15 r. śm. – int od córki. + Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia, Jana Szatana, Jana Nowaka. + Natalię Kazimierza Kałwa, Zygmunta Grochowskiego, Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwów. + Genowefę Krzysztofa Wróbel, Wandę Stanisława Mazur, zm. z rodz. Wróblów Mazurów. + Henrykę Michała Koniecznych, Mariannę Antoniego Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Krystynę Palusińską – od siostry Zofii z mężem. + W 4 r. śm. Władysława Oleksego i zm. Tadeusza Jana Władysławę Królów. Janinę Kałwa – od znajomych z Bielska – Białej – Jadwigi i Eugeniusza. + Jana Kucharskiego. + Mariana Antoniego Turków, Stanisława Stefana Turek. + Czesława Schab – od rodz. Bałazych i Słaboniów. + Annę i Wiesława  Jaźwiec Łukasza Kołodzieja. + Franciszka Józefę Alfreda Grojca, Michała Karnaś, Kacpra Klarę Raczyńskich. + Magdalenę Podsiadła, Tadeusza Prządo, Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela. + Tadeusza Mazelę w 19 r. śm. Mariannę Mazela – int. od dzieci. + Wandę Henryka Filus, zm. z tej rodz. Zofię Tadeusza Wojdyło. + Henryka Eugenii Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Filusów, zm. z tych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące. + Sabinę Kuc Kazimierza Seweryn. + Adama w rocz. śm. Balbinę Władysława Żabów. + Bogusława Józefę Mariana Grojców, Tadeusza Tabaka – od Urszuli z rodz. + Sabinę Kazimierza Mazela – od córki z rodz. + Stanisława Anastazję Muchów Walerię Stanisława Adamus Annę Stanisława Kurczychów, Alicję Walentego Nowickich Zofię Jana Żydaczewskich.

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.16.00 + Jana Walerię Kowalczyk, Wandę Herian, Władysława Janinę Kazimierza Teresę Grojec.

PONIEDZIAŁEK 15 LIPCA

Godz.18.00 + Henryka Peronia i Henryki Peroń

Godz.18.00 + Aleksy Musiał w 5 rocz. śm.

Godz.18.30 + Kazimierz Mucha – od syna Pawła i żony i dzieci

Godz.18.30 + Teodozję Błaut – od wnuczka Jacka z rodziną

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od rodz. Delów i Żabów.

WTOREK 16 LIPCA

Godz.18.00 + Halinę Pielka w 3 rocz. śm. – od syna Rafała z rodz.

Godz.18.00 + Henryka Barczyka – od rodz. Gamracy z dziećmi i rodz. Glanowskich z dziećmi.

Godz.18.30 + Jerzego Kucharskiego – od właścicielek Stacji Paliwowej w Makowie.

Godz.18.30 + Marię Żak – od Wiesławy i Marka Mach.

Godz.18.30 + Krystynę Konieczną – od kuzyna Piotra z Moniką z Bochni.

ŚRODA 17 LIPCA

Godz.18.00 + Jarosława Krzysztoforskiego w 9 rocz. śm. – od rodziny.

Godz.18.00 + Alfreda Słaboń – od żony Lidii

Godz.18.30 + Bogumiłę Rusek – od córki Elżbiety z mężem.

Godz.18.30 + Henryka Wiśniewskiego – od brata z rodz.

Godz.18.30 + Stanisławę Żelazny – od wnuczka Janusza z rodz.

CZWARTEK 18 LIPCA   

Godz.18.00 – W 40 rocz. ślubu Grażyny i Kazimierza Jarosów – od córki Agnieszki.

Godz.18.00 + zm. rodziców Pelagię i Jana Micyk.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od rodz. Żabów i Mańków.

Godz.18.30 + Genowefę Konieczną – od wnuczka Zbigniewa z rodz.

Godz.18.30 + Bogusława Grojca – od siostry Magdaleny z mężem.

PIĄTEK 19 LIPCA

Godz.18.00 + W 1 rocz. śm. Mariana Skinderowicza – od żony Marii i syna Janusza.

Godz.18.00 + Lucjana Żaka, Stanisławę i Franciszka Perków, Anny i Jana Żaków, zm. z rodz. Ciępków – od Marii Żak.

Godz.18.30 + Sławomira Mazura – od Darka z rodz.

Godz.18.30 + Kazimierza Mucha – od syna Piotra z żoną i dziećmi.

Godz.18.30 + Marię Żak – od rodz. Ligenzów.

SOBOTA 20 LIPCA

Godz.17.30 – W 10 rocz. ślubu Marty i Grzegorza.

Godz.17.30 – W 50 rocz. ślubu Stefani i Zdzisława.

Godz.18.00 + Kazimierza i Józefa Glanowskich.

Godz.18.00 + Jerzego Kucharskiego – od córki Agaty z rodz.

Godz.18.30 + Tadeusza Kwietnia w 4 rocz. śm. i syna Zdzisława.

Godz.18.30 + Bogumiłę Rusek – od córki Jolanty z mężem.

NIEDZIELA 21 LIPCA

Godz.08.00 – W 20 rocz. ślubu Moniki i Andrzeja, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla nich i ich dzieci – od rodziców.

Godz.09.45 – MSZA ŚW. O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 12 rocz. urodzin Szymona. – O zdrowie i bł. Boże dla Anny i Juli i Marysi – od rodziców. – W rocz. ur. Sabiny, o zdrowie i bł. Boże oraz potrzebne łaski. – W 25 rocz. ślubu Agaty i Jacka Mazela, z podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla nich i ich dzieci. – W 25 rocz. ur. Katarzyny Lewandowskiej, o zdrowie i bł. Boże dla rodz. Kucharczyków. – O zdrowie i bł. Boże Kingi i Michała Filusów w 14 rocz. urodzin. – O zdrowie i bł. Boże dla pielgrzymów udających się w pielgrzymce do Częstochowy i ich rodzin. – O powrót do zdrowia dla Krzysztofa Micyk i Anny Kozioł oraz o bł. Boże i opiekę MB dla całej rodziny.

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.14.00 – Msza ślubna Karaś Monika – Krzysztof Kapera.

Godz.16.00 + O bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 18 rocz. urodzin Kacpra oraz dla Marcina w 22 rocz. ur. – od rodziców.

64 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.