INTENCJE 4 – 11 SIERPIEŃ

INTENCJE 4 – 11 SIERPIEŃ

NIEDZIELA 4 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Annę Pielka Bolesława w 25 r. śm. Stanisława Pielkę Wiktorię Jana Domagałów.

Godz.09.45 + W 40 r. Rafałka Gwiazdy, Stefanię Władysława Helenę Jakuba Rozalię Genowefę Józefa Gwiazdów, Zofię Czop Annę Jagieło Mariannę Ratuszną.

Godz.11.30 + W intencji Bogu wiadomej.

Godz.16.00 + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Kałwa, Katarzynę Jana Zygmunta Grochowskich.

PONIEDZIAŁEK 5 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Jadwigę Chaba w r. śm.

Godz.18.30 – W intencji Iwony – o szczęśliwy przebieg operacji.

WTOREK 6 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Jakuba Chojnackiego w 1 r. śm. – od żony, córki Anety z mężem i Mikołajem i od córki Agaty z mężem.

Godz.18.00 + Marię Łakasa – od rodz. Białasów z Sosnowca.

ŚRODA 7 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Adama Smolarka, Władysławę Bijak i ich rodziców.

Godz.18.30 + Krystynę Palusińską – od córki Anny z mężem.

Godz.18.30 + Henryka Barczyk – od Józefy Pokwap.

CZWARTEK 8 SIERPIEŃ  

Godz.18.00 + Jadwigę Habę w 5 r. śm. i Jozefa Habę.

Godz.18.30 +  Zm. z rodz. Urbańskich Cenckow i Koniecznych.

Godz.18.30 + Teodozję Błaut – od wnuczka Damiana z żoną.

PIĄTEK 9 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + O zdrowie i bł. Boże dla Antoniego w 1 r. ur. – od rodziców.

Godz.18.30 + Kazimierza Muchę – od córki Ewy z rodz.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od rodz. Rosołów.

SOBOTA 10 SIERPIEŃ

Godz.15.00 + Msza ślubna – Dela Ewa i Sebastian Borowiec.

Godz.18.00 + Ireneusza Grzebilichowskiego w 4 r. śm. Leokadię i Jana Grzebilichowskich.

Godz.18.30 + Henryka Barczyk – od Krzysztofa Barczyka z żoną.

NIEDZIELA 11 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Stanisławę Józefa Izabelę Ciułów, Annę Jana Żabów.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + W 19 r. śm. Tadeusza Półtorak, Kazimierę Władysławę Stanisława Ciempków, Zofię Ciempka. + W 14 śm. Stanisława Błauta, Janinę Błaut, Władysława Apolonię Józefa Głuszków zm. z rodz. Błautów, Głuszków. + Adelę Franciszka Nabielskich, Wandę Stanisława Grzebinoga. + Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Witolda Borowińskiego, Zdzisława Słabonia. + Honoratę Lidię Zofię Mieczysława Stanisława Sypień. + Marię Łaksa – od męża i dzieci. + Marię Jana Mieczysława Blaut, Olę Bomba, Jacka Czesława Janinę Jozefa Pałka, Annę Kacprzak, Janinę Dybich, Tadeusza Stefanię Mieczysława Madej. + W 14 r. śm. Stanisława Błauta Janinę Błaut zm. z rodz. Głuszków Błautów. + Henrykę Michała Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, ks. Stanisława Koniecznego, Henryka Koniecznego, Genowefę Krzysztoforską, Helenę Józefa Stemplów, Stefana Jarosława Stemplów, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Józefa Władysławę Wójcikowskich, Łukasza Kołodzieja. + Bogusława Grojec – od Pauliny z mężem i dziećmi. + Irenę Kośmider. + Krystynę Palusińską –  od córki Katarzyny. + Jana Domagałę. + Mariannę Jana Habryn, Małgorztę Król, Mariannę Jana Stanisława Król. + Marię Żak – od rodziny Gajdów. Helenę Bartłomieja Mariannę i Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarków, Mariannę Bolesława Murowanych. Ks. Bogdana Zofię Stefana Perków. + Zm. z rodz. Wójcik, Alozego Łucję Piętka, Franciszkę Zygmunta Szeligowskich, Marię Franciszka Nechling, Stanisława Krzysztofa Stawińskich, Stanisława Jaruzal i Agnieszkę. + Helenę Henryka  Zbigniewa Sławomira Niedziela. + Henryka Eugenię Stanisława Błautów Zofię Aleksandrę Piotra Filus – int od Zbigniewa. + Marcelinę Wojciecha Helenę Władysława Baran, Marię Galczak, Marię Benedykta Piotra Szerszeń.

Godz.11.30 – W 10 r. ur. Nadii o zdrowie i bł. Boże.

Godz.16.00 + Henryka Krzysztoforskiego w 3 r, śm,

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.