INTENCJE 11 – 18 SIERPIEŃ

INTENCJE 11 – 18  SIERPIEŃ

NIEDZIELA 11 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Stanisławę Józefa Izabelę Ciułów, Annę Jana Żabów.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; + W 19 r. śm. Tadeusza Półtorak, Kazimierę Władysławę Stanisława Ciempków, Zofię Ciempka. + W 14 śm. Stanisława Błauta, Janinę Błaut, Władysława Apolonię Józefa Głuszków zm. z rodz. Błautów, Głuszków. + Adelę Franciszka Nabielskich, Wandę Stanisława Grzebinoga. + Jana Annę Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Witolda Borowińskiego, Zdzisława Słabonia. + Honoratę Lidię Zofię Mieczysława Stanisława Sypień. + Marię Łaksa – od męża i dzieci. + Marię Jana Mieczysława Blaut, Olę Bomba, Jacka Czesława Janinę Jozefa Pałka, Annę Kacprzak, Janinę Dybich, Tadeusza Stefanię Mieczysława Madej. + W 14 r. śm. Stanisława Błauta Janinę Błaut zm. z rodz. Głuszków Błautów. + Henrykę Michała Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, ks. Stanisława Koniecznego, Henryka Koniecznego, Genowefę Krzysztoforską, Helenę Józefa Stemplów, Stefana Jarosława Stemplów, Kazimierę Michała Michtów, Mariusza Wróbla. + Józefa Władysławę Wójcikowskich, Łukasza Kołodzieja. + Bogusława Grojec – od Pauliny z mężem i dziećmi. + Irenę Kośmider. + Krystynę Palusińską –  od córki Katarzyny Annę Ziołowicz. + Jana Domagałę. + Mariannę Jana Habryn, Małgorztę Król, Mariannę Jana Stanisława Król. + Marię Żak – od rodziny Gajdów. Helenę Bartłomieja Mariannę i Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarków, Mariannę Bolesława Murowanych. Ks. Bogdana Zofię Stefana Perków. + Zm. z rodz. Wójcik, Alozego Łucję Piętka, Franciszkę Zygmunta Szeligowskich, Marię Franciszka Nechling, Stanisława Krzysztofa Stawińskich, Stanisława Jaruzal i Agnieszkę. + Helenę Henryka 

Godz.11.30 – W 10 r. ur. Nadii o zdrowie i bł. Boże.

Godz.16.00 + Henryka Krzysztoforskiego w 3 r, śm,

PONIEDZIAŁEK 12 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Zdzisława Pierścionka, Jana Annę Słowińskich, Cecylię Adolfa Pietrasów, Bolesława Musiała.

WTOREK 13 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Otylię Stanisława Koniecznych.

ŚRODA 14 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Mariannę Paneczko.

Godz.18.30 + Kazimierza Muchę – od córki Małgorzaty z rodz.

CZWARTEK 15 SIERPIEŃ

Godz.8.00 + Marię Zbigniewa Wolnych, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernikiewicz, Józefę Józefa Błautów, Franciszkę Wawrzyńca Widachów.

Godz.9.45 +  Grzegorza Józkowicza Piotra dudka Władysławę Jozkowicz

Godz.11.30 – za parafian

Godz.16.00 + Leokadię Józefa Ławik, Katarzynę Jana Wolnych.

PIĄTEK 16 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Genowefę Zygmunta Janus, Kazimierza Midro.

Godz.18.30 + Sławomira Mazura – od kuzynek Justyny Kamili z rodz. i chrześnicy Natalii.

SOBOTA 17 SIERPIEŃ

Godz.15.00 – Msza ślubna – Pacia Ewelina – Kieczyński Roman.

Godz.18.00 + Zdzisława Słabonia w 10 r. śm. Jana Janinę Cęcków Janusza Nowaka.

NIEDZIELA 18 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Andrzeja Micyka – w 15 r. śm. Int. od córki Małgorzaty z rodz.

Godz.09.45 – MSZA ZBIOROWA O BŁ. BOŻE. 1. O zdrowie i bł. Boże dla Emila i Filipa w 4 r. ur. 2. W 10 r. ur. Tomasza Toboła. 3. O zdrowie i bł. Boże dla Weroniki w 15 r. ur. Martyny w 12 r. ur. Oliwi w 10 r. ur. i Oskara w 8 r. ur. 4. W 5 r. ślubu Beaty i Rafała. 5. W 13 r. ur. Marianny w podziękowaniu za łaskę zdrowia i dalsze bł. Boże w rodzinie. 6. Do MB Nieustającej Pomocy w 4 r. ur. Magdaleny Seweryn – o zdrowie i bł. Boże dla niej i rodziców. 7. O zdrowie i bł. Boże dla pielgrzymów do Czernej, która odbyła się 20 VII 2019r.

Godz.11.30 – Za parafian

Godz.14.00 – Dożynki Przybysławice

Godz.16.00 + Alinę Sojka w 16 r. śm. i Stanisława Sojka – od córki Renaty z rodz.

11 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 14572 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/08/11/intencje-11-18-sierpien/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.